چهارشنبه 20 ژانویه 21 | 08:35

جعبه پیتزا و درآمد خوب فعالان این حوزه

معمولا چاپخانه‌ها به دلیل فضای سنتی که دارند. کمی ارتباط سختی دارند. ارتباط گرفتن با چاپخانه‌ها کمی مشکل است و سفارش دادن به آن‌ها کمی سخت تر. چون سفارش جعبه و بسته بندی اطلاعات تخصصی نسبتا خوبی می‌خواهد.


رپرتاژآگهی- شاید چند سال پیش همه مردم منتظر اخبار خوبی از برجام یا هرچیز دیگری بودیم که شرایط اقتصادی جامعه را متحول کند. موج خوشبینی که با امضای برجام به حدی بود که همه چیز را در گرو برجام می‌دانستیم. اما با ورود ترامپ و بهم ریختن تمام محاسبات برجامی ما، کم کم به این نتیجه رسیدیم که باید خودمان آستین‌ها را بالا بزنیم، از فرصت‌ها استفاده کنیم و وضعیت اقتصادی را تغییر بدهیم. رهبر انقلاب درخصوص برجام فرمودند به این مذاکرات خوشبین نیستم اما این می‌تواند یک تجربه برای ملت ایران باشد. بله این یک تجربه برای ما بود تا بیشتر از مذاکرات و سیاست‌های خارجی به فرصت‌های موجود توجه کنیم.

کرونا چالش سخت کسب و کارها

کم کم فضای اقتصادی ما داشت روی پای خودش می‌ایستاد که کرونا شوک جدیدی به ما و تمام دنیا وارد کرد. خیلی از کسب و کارها آسیب های جدی دیدند و البته بخش زیادی هم مجبور به تعطیلی شدند. اینطور که پیداست این ویروس منحوس قصد رفع زحمت ندارد  همچنان قرار است سوهان روح مردم و کسب و کارها باشد. پس ما مجبور هستیم در برابر این چالش جدید هم یک نرمش قهرمانانه دیگر داشته باشیم.

درآمد باثبات جعبه پیتزا در تمام چالش‌ها

اما قضیه جعبه پیتزا چیست؟ مهم نیست در چه دوره ای و با چه شرایطی هستیم. پیتزا همیشه در کنار ما هست. چه برجامی باشد چه نه. البته یکی از مهم‌ترین کسب و کارهایی که در دوران کرونا آسیب جدی دیدند رستوران‌ها بودند. ولی این آسیب فقط برای مشتریان حضوری بود. رستوران‌ها فقط دو انتخاب داشتند. تعطیلی، یا تمرکز روی فروش بیرون بر. که البته همه دومی را انتخاب کردند. با افزایش فروش‌های بیرون بر و تغییر نگرش نسبت به این موضوع، جعبه پیتزا و تولیدکننده این جعبه‌ها بیش از پیش درخشیدند. این یک فرصت بود که نه نیاز به برجام داشت و نه کرونا می‌توانست جلوی آن را بگیرد و اتفاقا از این ویروس سود هم می‌برد.

درآمد تولید کننده پیتزا و فریلنسرهای طراح

افزایش فروش بسته بندی های غذایی و از جمله جعبه پیتزا باعث شد تولیدی‌های جعبه پیتزا درآمد خوبی داشته باشند. این یک فرصت برای طراحان هم بود. هر بسته بندی نیاز به طراحی دارد. از طرفی یک مدیر رستوران با فضای چاپ و بسته بندی آشنا نیست و حتما نیاز به یک مشاور و راهنما در این حوزه دارد. پس این فرصت برای طراحانی که با فضای چاپ آشنا بودند و روابط خوبی با چاپخانه‌ها داشتند خیلی ایده‌آل بود.

همچنین بخوانید:

آیا ایران با برجام از ذیل فصل هفتم خارج شده است؟

چطور درآمد داشته باشیم؟

قضیه به این شکل است. شما برای رستوران‌ها جعبه پیتزا و سایز بسته بندی‌های مواد غذایی را طراحی می‌کنید. سفارش آن‌ها را در چاپخانه‌ها ثبت می‌کنید و پس از تولید برایشان ارسال می‌کنید. بخش زیادی از این مار نیاز به دانش طراحی ندارد و فقط ارتباط برقرار کردن با چاپخانه‌ها کافیست. پس حتی اگر فقط بازاریاب خوبی باشید هم می‌توانید این درآمد خوب را کسب کنید.

ارتباط با چاپخانه‌ها

معمولا چاپخانه‌ها به دلیل فضای سنتی که دارند. کمی ارتباط سختی دارند. ارتباط گرفتن با چاپخانه‌ها کمی مشکل است و سفارش دادن به آن‌ها کمی سخت تر. چون سفارش جعبه و بسته بندی اطلاعات تخصصی نسبتا خوبی می‌خواهد. یکی از چاپخانه‌هایی که این فضا را راحت کرده است و خیلی از اطلاعات تخصصی لازم را به راحتی ارائه می‌دهد ایرانیان پک است. اگر طراح هستید و نیاز به درآمد خوبی دارید می‌توانید با این چاپخانه تماس بگیرید تا از شرایط کار در این بازار اطلاعات دقیق‌تری پیدا کنید.

تلفن تماس

 021-88177912

۰۹۱۲۴۱۱۶۹۰۲

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.