دوشنبه 27 دسامبر 10 | 14:43

در فتنه 88 صف ولايتمداران از مدعيان دروغين جدا شد

در فتنه سال 88 صف معتقدان اسلام و امام و ولايت از مدعيان دروغين جدا شد و گرگ‌هايي كه در لباس ميش بودند و با وعده‌هاي دروغين، خود را به مردم و انقلاب و امام وصل كرده بودند، رسوا شدند. هدايت رهبري باعث شد ما از گردنه آشوب‌هاي فتنه‌گران به سلامت عبور كنيم.


امام عاشقان حضرت روح الله (ره) در تمجيد از مادران شهدا چنين فرمودند: “از دامن زن،‌ مرد به معراج مي‌رود.” در انقلاب اسلامي،‌ مادران با عفت و پاكدامن در پرتو تربيت مكتب حضرت زهرا سلام الله عليها رشد و نمو كرده‌اند و به پيروي از سيده النساء العالمين نسبت به تربيت فرزنداني حسين گونه كوشيدند و هنگامي كه اسلام و دين در خطر بوده به رهبرشان لبيك گفته و جگر گوشه و دسته‌گل‌هاي باغ خود را در اوج شكوفايي به مسلخ عشق فرستادند و تاريخ سرخ انقلاب و دفاع مقدس را با خون خود رقم زدند و سهم بسزايي در پاسداشت نظام ايفا كردند.

در ادامه مصاحبه مادران پنج شهید انقلاب اسلامی می‌آید:

مادران شهيدان عزيز مي‌گويند: “هرچه پسر داشته باشيم به اسلام و انقلاب و امام خويش هديه مي‌كنيم.” در اين ميان خانواده‌اي بوده است به نام افراسيابي كه مادر اين خانواده علاوه بر هديه كردن پنج فرزند خويش كه حسين گونه به درجه شهادت نايل گرديدند دو فرزند جانباز ديگرش را به اذعان خويش، اگر نايب الامام خامنه‌اي عزيز دستور دهد فداي حق مي‌كند. پدر بزرگوار اين خا نواده چندي پيش رحلت نمود. مادر شهيدان افراسيابي در گفتگو با خبرنگار ما طي نصايحي به امت شهيد پرور گفت: صداقت و تقوا پيشه كنيد. اگر مي‌خواهيد خانواده شهدا و شهداي طول تاريخ و هشت سال دفاع مقدس از شما رضايت داشته باشند با افرادي كه با مقام معظم رهبري و نظام اسلامي كينه و دشمني دارند همنشين و هم‌صحبت نشويد چرا كه ما از خاك هستيم و به خاك بر مي‌گرديم وبايد در اين راه پرفراز و نشيب در خدمت خدا و خلق الله و ولايت سرافراز و سربلند باشيم و راه حسين (ع) را نصب العين خود قرار دهيم. وي خطاب به مسئولين نظام گفت: در مقابل تبعيض، بي‌عدالتي ، بي‌بند و باري، بي‌فرهنگي و دشمنان ولايت ايستادگي كنيد و خود را به مال دنيا نفروشيد و براي رسيدن به منافع دنيوي خود به دنبال مصلحت و محافظه كاري نباشيد. از حق مظلومين و مستضعفين دفاع كنيد. به خداوند يكتا قسم ما شهيد نداده‌ايم كه بعضي از مسئولين به فكر منافع خود باشند و هرگاه كه مي‌خواهند مقامي كسب كنند نزد خانواده شهدا بروند و خود را مورد تبليغ قرار دهند و بدون توجه به مكنونات دروني آنها از كنار ارزش‌ها به راحتي بگذرند. آيا فرزندان ما رفته‌اند كه جامعه امروزه به اين وضع گرفتار شود؟ نگذاريد خون شهدا پايمال گردد. وي در خاتمه بانوان را به حجاب برتر سفارش نمود.

حاج محسن فرزند ششم خانواده، رزمنده، جانباز شيميايي و موج گرفته هشت سال دفاع مقدس است و مدت مديدي در جبهه‌هاي حق عليه باطل حضوري فعال داشت و داوطلبانه اين عمل انساندوستانه و خداپسندانه را انجام داد. وي گفت: با خدا معامله كرده‌ام، بسيجي رفته‌ام، بسيجي زندگي مي‌كنم و بسيجي و با حب ولايت دست از اين دنياي فاني مي‌كشم.

حاج حبيب‌الله افراسيابي فرزند هفتم خانواده، جانباز و رزمنده در اثر تركش به پايش در عمليات رمضان مجروح گرديد و با شروع شدن عمليات والفجر مقدماتي با وجود مجروحيت، براي شركت در اين عمليات مورد مخالفت فرمانده قرار گرفت اما ايشان با اصرار مداوم توانست در اين عمليات شركت كند. حاج حبيب‌الله گفت: وقتي اسلام در خطر است نان را نبايد به نرخ روز خورد. بايد در مقابل تهاجم فرهنگي،‌ رباخواري، بي‌حجابي و … ايستادگي كرد. نبايد بگذاريم اسلام ضربه ببيند. نگذاريم فرهنگ غرب ترويج داده شود. پس از شنيدن درد دل‌هايي كه انسان را دگرگون مي‌كند

ام الشهدا و دو فرزندش در مورد فتنه گفتند: در فتنه سال 88 صف معتقدان اسلام و امام و ولايت از مدعيان دروغين جدا شد و گرگ‌هايي كه در لباس ميش بودند و با وعده‌هاي دروغين، خود را به مردم و انقلاب و امام وصل كرده بودند، رسوا شدند. هدايت رهبري باعث شد ما از گردنه آشوب‌هاي فتنه‌گران به سلامت عبور كنيم. ايشان با روشنگري زيبايشان آتش فتنه را با آب بصيرت خفه كرد و ‌آرامش را به خانواده شهدا و ملت ايران بازگرداند.

كساني كه در برابر فتنه از پيش تعيين شده سكوت كردند به نابودي ملت و نظام رضايت دادند و با منافقين داخلي و دشمنان خارجي و خط فكري آنها همسو شدند. اينان بايد خط خود را مشخص كنند و نگذارند مورد حمايت كساني چون منافقين خلق قرار گيرند. بايد سكوت را بشكنند تا به ذلت و خواري گرفتار نشوند. بايد در برابر منافقين جديد ايستادگي كنيم. ما خانواده شهدا تا آخرين قطره خون از ولايت فقيه دفاع مي‌كنيم و هميشه منتظر فرمان ولايت هستيم. گذشته، چراغ راه آينده است. ما مقابل چهل كشور جهان كه در دوران هشت سال دفاع مقدس عليه ايران توطئه كردند، ايستاديم و مقابله كرديم.

فتنه‌گران كه پشه‌اي بيش نيستند با خشم پر خروش خانواده شهدا و امت شهيد پرور مواجه مي‌شوند وهر كسي كه در غير خط ولايت حركت كند مقابلش خواهيم ايستاد. پشتيباني از ولايت است كه كوه را آب مي‌كند. وظيفه خانواده شهدا و ملت شهيد پرور در برابر منافقين جديد كه در لباس دين پنهان شده‌اند ايستادگي و حراست از راه شهدا و مقام ولايت است. ما روزي كه با حضرت روح‌الله (ره) بيعت كرديم، سوگند خورديم تا آخرين قطره خون در راه اهل بيت (ع) و حفظ نظام جمهوري اسلامي ايستادگي كنيم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.