دوشنبه 27 دسامبر 10 | 22:46

ظلم بزرگتر از شهادت فرزندم،اصرار لجوجانه سران فتنه بر تهمت تقلب بود

روح الامینی با اشاره به اصرار لجوجانه سران فتنه بر تهمت تقلب گفت: ظلم بزرگتر از شهادت فرزند من، همین اتهام ها و تاراج دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در فتنه اخیر بود.


روح الامینی با اشاره به اصرار لجوجانه سران فتنه بر تهمت تقلب گفت: ظلم بزرگتر از شهادت فرزند من، همین اتهام ها و تاراج دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در فتنه اخیر بود.

وی با اشاره به شباهت حماسه مردمی نهم دی ماه با راهپیمایی وحدت در آبان 1358گفت: در آن راهپیمایی که به نشانه حمایت از حضرت امام (ره) و در جهت وحدت جامعه انجام شد، به تمام درگیری های که در آن ماه های ملتهب با هدف جلوگیری از تشکیل نظام جمهوری اسلامی انجام می شد، پایان داده شد.

وی با اشاره به شباهت سال 58 با سال 88 افزود: در آن سال ما شاهد درگیری های شدید و خونین در نواحی مختلف کشور از جمله در سیستان بلوچستان، بندر ترکمن و گنبد بودیم و کشور در وضعیت حساسی قرار داشت.

روح الامینی تصریح کرد: در سال 88 نیزراهپیمایی نهم دی ماه همانند آن راهپیمایی در سال 58 به تمام درگیری ها پایان داد.

دبیر کل حزب توسعه و عدالت در ادامه با اشاره به اینکه بزرگترین داغ برای ما ظلم بزرگی بود که به نظام وارد شد، ادامه داد: گذشته از تمام تالمات و هتک حرمت هایی که در جریان حوادث پس ازانتخابات انجام شد و باید به آن رسیدگی شود، ظلم به نظام با اصرار بر اتهام تقلب بدون پیگیری در مسیر قانونی، بزرگترین داغ برای ما بود.

وی افزود: پس از این جریانات بود که کشورهای غربی گستاخ تر شدند و قطعنامه تحریم را در سازمان ملل به تصویب رساندند که تمام این کارها با امید به همین اتفاقات انجام شد.

روح الامینی گفت: آن ها هم اکنون از سران فتنه نیز عبورکرده اند و تنها به دنبال سرنگونی نظام جمهوری اسلامی هستند.

این کارشناس سیاسی در ادامه تصریح کرد: ظلم بزرگتر از کشتن فرزنده بنده همین اتهام ها و تاراج دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در فتنه اخیر بود.

روح الامینی در ادامه با اشاره به این که رمز تمام این اتفاقات تقلب در انتخابات بود، گفت: من در زمان انتخابات به عنوان بازرس در استان اصفهان ازسوی آقای محسن رضایی فعالیت می کردم و زمانی که به دنبال بررسی صحت انتخابات در این استان بودیم، از اعضای ستاد آقای موسوی تقاضا کردیم تا مدارک احتمالی تقلب را در اختیار ما قرار دهند، اما آنان به طور صریح به ما گفتند که مدرکی در خصوص تقلب در انتخابات در اختیار ندارند.

دبیر کل حزب توسعه و عدالت در ادامه با اشاره به حضور میلیونی مردم درنهم دی ماه تصریح کرد: این حضور برای خود من نیز غیر منتظره بود و سیل عظیم جمعیت از سلایق مختلف در بیعت با نظام و رهبری برای من یادآور همان راهپیمایی وحدت در سال 58 بود.

روح الامینی تصریح کرد: شعار یکپارچه مردم در راهپیمایی نهم دی ماه حمایت از رهبری و نظام اسلامی بود.

 1. مهدی
  27 دسامبر 2010

  در تیتر گفته شده «شهادت» ولی در متن نوشته «کشتن»! بالاخره آقای روح الامین دقیقا از کدام واژه استفاده کرده اند؟
  تا جایی که من متوجه شدم فقط افرادی که به ناحق کشته شدند و جزء اغتشاشگران نبودند به عنوان «شهید» معرفی شدند.
  اما سوال اینجاست که ایشان که می دانستند تقلبی در کار نیست پس چرا فرزندشان در اغتشاشات حضور داشته؟ و چرا سایت آقای رضایی تا مدتها با مدعیان تقلب همنوا بود؟
  این حرف های امروز ایشان است یا سال گذشته هم همین نظر را داشتند؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.