جمعه 31 دسامبر 10 | 09:07

اسرائیل یک ماشین آدم‎کشی است

امروزه بسياري از عمليات تروريستي و حمله به غيرنظاميان که در بخش‌هاي مختلف جهان اتفاق مي‌افتد در واقع کار موساد و امريکا است. سازمان سيا اين کار را در پاکستان، افغانستان و عراق انجام مي‌دهد و رژيم صهيونيستي نيروي عملياتي سازمان سيا امريکا است.


اسرائيل پذيرفته است که موساد عامل ترور محمود المبحوح فرمانده ارشد حماس در امارات بوده است و گفته مي شود که فرمانده جديد موساد به خاطر استفاده از گذرنامه‌هاي انگليسي در اين جنايت، عذرخواهي خواهد کرد.

در همين راستا، شبکه پرس تي‌وي مصاحبه‌اي را با رالف شونمان نويسنده کتاب “تاريخ پنهان شده صهيونيسم” انجام داده است که در ادامه متن اين مصاحبه را مي‌خوانيد.

پرس تي‌وي: نظر شما در مورد اعتراف اخير اسرائيل در اين خصوص چيست؟

شونمان: خوب، من فکر مي کنم که ما بايد اين موضوع را در بستر و متن بسيار خاصي درک کنيم. در وهله نخست، بايد به ياد داشت که مقامات دبي اثبات کردند، تروريست‌هايي که المبحوح را کشتند نه تنها از گذرنامه‌هاي جعلي انگليسي استفاده کرده بودند بلکه برخي از آن‌‌ها گذرنامه‌هاي ايرلندي، فرانسوي، آلماني، استراليايي داشتند و همچنين نيمي از افرادي که مسئول قتل المبحوح شناخته شده‎اند نام‌هاي غير اسرائيلي داشتند. بنابراين، موساد به تنهايي اين عمليات را انجام نداده است، اگر چه کاملا روشن است که رهبري اين گروه را بر عهده داشته است. همه کشورهاي نام‌برده ادعا مي‌کنند که گذرنامه‌هاي آن‌ها در اين اقدام تروريستي مورد سوءاستفاده قرار گرفته است.

ديويد ميليبند، وزير خارجه وقت انگليس هم بي‌درنگ در بيانيه‌اي، جعل و استفاده غيرقانوني از گذرنامه‌هاي انگليسي را محکوم کرد.

وي گفت: “اسرائيل کشور (رژيمي) دموکراتيک با دست‌آوردهاي درخشان در خطرناک‌ترين بخش جهان است. اين امر همکاري بين‌المللي را ضروري مي‌سازد و حتي همکاري انگليس با اسرائيل را برجسته مي‌کند و انگليس به همين خاطر به همکاري نزديک خود با اسرائيل در ارتباط با طيفي از مسائل مهم از جمله تهديد هسته‌اي ايران ادامه خواهد داد.”

اين چيزي جز تباني بين قدرت‌هاي امپرياليستي و رژيم اسرائيل در اين قبيل اقدامات تروريستي نيست.

اين امر يک نوع نقص در سيستم کنترل انگليس محسوب مي‌شود و البته واکنش عمومي را نسبت به سوءاستفاده از گذرنامه‌‌‌هاي انگليسي در اين جنايت سازمان‎يافته رژيم اسرائيل، به همراه داشته است. اما در اين خصوص بايد به يک نکته ديگر اشاره کرد. روزنامه هاآرتص، در تاريخ 10 نوامبر 2005 گزارش داد در حمله‌اي که به سه‌هتل در شهر امان، پايتخت اردن ، انجام شد که بر اثر آن 57 نفر جان خود را از دست دادند، مقامات اطلاعاتي اسرائيل اين حادثه را به نيروهاي القاعده نسبت دادند. سپس، در ارتباط با اين حادثه، آن‌ها گزارش روزنامه هاآرتص را تائيد کردند. در آن گزارش آمده بود اسرائيلي‌ها پيش از حملات از هتل‌ها منتقل شدند و به خاطر هشدارهاي امنيتي خاص تا خانه‌هاي خود همراهي شدند. يکي از مامورين سابق اطلاعات اسرائيل در گفت‌وگو با روزنامه تايم گفت منابع اسرائيلي در مورد ارزيابي‌هاي پيش از حمله صحبت کردند. اين امر نشان دهنده آن است که سازمان اطلاعات اسرائيل در پشت اين حملات قرار داشته است. ‌

امروزه بسياري از عمليات تروريستي و حمله به غيرنظاميان که در بخش‌هاي مختلف جهان اتفاق مي‌افتد در واقع کار موساد و امريکا است. سازمان سيا اين کار را در پاکستان، افغانستان و عراق انجام مي‌دهد و رژيم صهيونيستي نيروي عملياتي سازمان سيا امريکا است.

پرس تي‌وي: آيا با توجه به اين اعتراف مي‌توان گفت که اسرائيل و ماموران موساد ترور المبحوح را سازماندهي کردند؟

شونمان: البته، هيچ ابهامي وجود ندارد که اسرائيل ترور المبحوح را رهبري و هدايت کرده است.

پرس تي‌وي: نظر شما در مورد پيگردهاي قانوني چيست؟

شونمان: همانطور که دبي اعلام کرد، اين يک عمليات اسرائيلي بود. اين اقدام، خاص رژيم صهيونيستي است که از آن براي از بين بردن مخالفان سياسي، منتقدان و مردم مخالف خود در منطقه استفاده مي‌کند. اگرچه اين رژيم به شکل قابل توجهي به اين اقدامات در غزه، کرانه باختري و عليه فلسطينيان ساکن سرزمين‌هاي اشغالي دست مي‌زند، اما فليسطينياني که در مورد اين اقدام اسرائيل داد سخن سر مي‌دهند و کساني که از مردم خود دفاع مي‌کنند بايد ترور شوند. اسرائيل يک ماشين آدم‎کشي است. اين رژيم يک “جنايتکار سازمان‎يافته” است و اين چيزها صرفا بيان واقعيت است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.