چهارشنبه 29 دسامبر 10 | 12:06

اتحاد «زخم خوردگان انقلاب» و «نیروهای ضدانقلاب» در فتنه 88

9 دي از آن روي در سپهر تاريخ سياسي ايران مي‌درخشد كه فصل حق و باطل است و موعد بيعتي دوباره. 9 دي آمد تا نگذارد سقيفه بني‌ساعده تكرار و خلافت علي غصب شود.


تریبون مستضعفین – دکتر کامران باقری لنکرانی در مصاحبه با ویژه نامه حماسه 9 دی روزنامه ایران، وقوع فتنه پس از انتخابات 88 را در پشت شعار «هرکس به غیر احمدی‌نژاد» مطرح کردند و بیان داشتند کسانی که از قبل از انتخابات چنین شعاری سر دادند کسانی بودند که حاضر شدند برای رسیدن به اهدافشان دست به هرگونه اقدامی بزنند که دامن زدن به شعار تقلب و تشکیل کمیته صیانت از آرا از این دست بود.

دکتر لنکرانی کسانی را دنباله رو شعار «هرکس به غیر از احمدی‌نژاد» دانستند که منافعاشان با روی کار آمدن دولت نهم به نوعی به خطر افتاده بود و سران این جبهه  از ابعاد سیاسی و اقتصادی ضربه خورده بودند.

وزیر بهداشت دولت نهم با اشاره به اینکه محور از اتحاد «زخم خوردگان داخلی مدیریت داخل کشور» و «نیروهای ضدانقلاب» که با اساس انقلاب مخالف بودند بوجود امد افزود که موسوی و کروبی مدیریت داخلی این فتنه را برعهده نداشته و ندارند چرا که قدرت بسیج این دو هرگز قابل توجه نبوده است بلکه تبدیل به نمادی برای استفاده از دیگران شده بودند. این دو ظرفیت انجام این کار را ندارند. این بیانیه‌ها و هدایت مجموعه، کار این دو نیست. اینها کوچکتر از این حرف‌ها هستند. این دو جزو بازی خیمه شب بازی مستکبرین بودند.

دکتر لنکرانی با اشاره به اینکه پیروزی احمدی نژاد در انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری  شکست سختی برای جبهه مخالفان بوده است افزودند که مخالفان از همان فردای سوم تیر شاهد حرکت هایی برای جبران این ضربه سخت بودند. آنها متکبرانه اینگونه تعبیر می‌کردند که علت پیروزی احمدی نژاد اشتباهات تاکتیکی خودشان بوده است در حالی که هیچگاه حاضر نشدند آن را ناشی از رویگردانی مردم از خودشان ارزیابی کنند.

رییس کانون بصیرت شیراز در پاسخ به این پرسش که حتی در آمریکا و اسرائیل هم هرگز شاهد نبوده‌ایم که نخست وزیر و یا یک مقام ارشد دولتی سابق، علیه منافع ملی یا ائدولوژی آن نظام اقدامی کند درحالی که در کشور انقلابی و اسلامی ما رئیس سابق مجلس و اخرین نخست وزیر کشور امروز در قالب اپوزیسیون نظام ظاهر می شود با اشاره به فرمایش امام (ره) افزود: هرکسی که انقلاب را عمیقاً باور نکرده در جایی به تجمل گرایی آلوده شده باشد قطعاً تا آخر مسیر نمی‌تواند همراه انقلاب باشد.

ایشان با اشاره به پهناور بودن کشور ایران یادآوری کردن که «به آنان مشبه شده بود که ایران در افرادی خلاصه می شود که با آنان سرو کار دارند» و یاد آور شدند که آرا تمامی مردم ایران محترم بوده و ارزش یکسانی دارند.ایشان با اشاره به این مطلب که گروهی که سعی در مدیریت کردن مردم داشتند به دنبال منافع مردم نیستند درباره موسوی خوئینی ها افزود« ایشان هم جزو این باندی هستند که تلاش دارند حاکمیت خود را حفظ کنند.»

دکتر لنکرانی در ادامه علت انحراف عده‌ای  را حضور بستگان ایشان در عرصه فتنه دانست وافزود: « عده ای قائل به بازگشت تفکر عدالت طلبانه به گفتمان سیاسی کشور نبودند.»

ایشان در پاسخ به سوالی درباره ازریابی عملکرد قوه قضائیه ابراز امیدواری کرد که همگان به موقع به وظیفه خویش عمل کنند تا بی پاسخ نماندن قانون شکنی در کشور نهادینه شود.

در ادامه این مصاحبه لنکرانی درباره شکایت مهدی هاشمی از رسانه‌های افشا کننده فتنه ، این اقدام را بخشی از دستور العمل انفلاب‌های مخملی دانست و این عمل را استفاده معکوس ابزارهای مدنی برای تحت فشار قرار دادن جریان اصیل انقلاب نامید.

وی علت استمرارفتنه تا 9 دی را مشخص نبودن ابعاد موضوع و افزود « هنگامی که مشخص شد که فتنه گران به دنبال نابودی اصل نظام هستند، همان روز به تیر خلاص به مغز فتنه شلیک شد.» و افزود «چالش های آتی انقلاب این جنس نخواهد بود» و همچنین پیگیری رهمنمود های رهبری را ضامن مصونیت از خطرات دانست.

ایشان عنوان کردن ارزش های انقلاب بودن را به عنوان شاخص مناسبی برای انتخابات گذشته دانسته و سید محمد خاتمی به دلیل رفتارهای چندگانه، یکی از مردودین قطعی دانست و گمان نمی‌کنم دیگر چنین شخصیت‌هایی افتخار خدمت در مناصب جمهوری اسلامی را مجدداً بیابند

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.