جمعه 26 مارس 10 | 19:24

تعريف انسانيت در قاموس «استوانه ها»

انسان کسي است که براي ادامه تحصيل آن هم از نوع دکترا در رشته «هرچي شد» به لندن سفر کند تا از جواب پس دادن به ملت در امان باشد، اگر 24 ساعت نا قابل هم به خاطر اغتشاش بازداشت شد سريعا آزاد بشود تا «ساندويچ» مصلحتي راحت از گلويش پايين برود! …فرياد عدالت طلبي سردادن و عده اي بي عقبه و بي کس و کار را در بند نگه داشتن و کله گنده اي از طايفه بزرگ هزارفاميل را …


8 سال دولت سازندگی و 8 سال دولت اصلاحات و 8 ماه دوره فتنه در مرخصی کامل بودند تا مملکت را هر طور «مصلحت» می دانند بسازند و هرچه را نا هماهنگ با خودشان «تشخیص» دادند اصلاح کنند و مشعل فتنه را تا هر جا که منافع مخملی شان تامین شود روشن نگه دارند و اراده شاهانه شان بر هرچه تعلق گرفت کن فیکون شود.

مونث و مذکرشان همه کاره چرخیدن چرخ فتنه شدند، دفتر و دستک رسمی آشوب درست کردند، با هر مملکتی که شد ارتباط بر قرار کردند تا صدای مظلومیت شان! را گوش دنیا بشنود و ظلم آشکار! جمهوری اسلامی به «استوانه»ها و نیمچه استوانه ها و همه اشکال دیگر خانواده «هزار فامیل» را همه عالم بشنود، بلکه دست پربرکت لندن و پاریس و واشنگتن و تل آویو و جرج سوروس و جین شارپ و MID و هر مذبذب دیگری که دردش حقوق بشر! از نوع منحصر بفردش است، معجزه ای کند و اوضاع قمر در عقرب استوانه ها که حالا حسابی مسطح شده است برگردد به دوران طلایی سابق که طلای سیاه را معامله می کردند و دم استات اویل را می دیدند و جیب طمعشان را پر می کردند.

بک گراند همه صحنه های فتنه بودند و ردپای همه آشوب ها به باغ فتنه آنها ختم می شد…

دوران سختی بر ملت گذشت. هرجا ملت چشم انداخت ردی از «دخترک دوچرخه سوار» و «پسرک لندن نشین» و طایفه هزار فامیل دید!

دستگاه عدالت پرور! صدای عدالت خواهی مردم را در روزهای ماندگار حضور، شنید و قول عادلانه داد که با همه آشوبگران چنین و چنان می کنیم و آقازادگی را مانع اجرای عدالت نمی دانیم و منصبها را در رای عادلانه دخیل نمی کنیم و فلان و بهمان می کنیم…

چه خنده دار است فریاد عدالت طلبی سردادن و دم از عدالت علوی زدن و عده ای بی عقبه و بی کس و کار را در بند نگه داشتن و کله گنده ای از طایفه بزرگ هزارفامیل را به یمن تحویل سال نو به خانواده مکرمش هدیه دادن!

البت این عنصر «لیبرال دمکرات مسلمان» برای ما بهانه ایست برای انتقاد، فریادی است بر سر قوه عدل پرور، شکایتی است از انفعال قوه ضعیف قضائیه! اعتراضی است به وضع موجود! فریاد خشمی است از سر ناچاری!

آقا صادق! ظاهرا خرابه دستگاه قضا را امید ترمیم و تعمیری نیست؛ پس چه شد آن همه ادعای قاطعیت در برخورد با مجرمین قطعی که گوش فلک را کر کرده بود؟ چه شد آن پاسخی که بنا بود به درخواست منطقی مردم شریف در فریادهای 9 دی و22 بهمنشان داده شود. ظاهرا این برگ کتاب تاریختان را که قصه برخورد علی(ع) با عقیل است کودک مصلحت سنجی تان پاره کرده است! یا آن برگ از تاریخ عدالت علوی را که فرمود «اگر ام کلثوم هم دزدی می کرد دستش را قطع می کردم»، جوهر فراموشی تان سیاه کرده است.

تاریخ شما خیلی ناقص است، اگر وجدانتان را دوباره صحافی کنید می بینید که کتاب عدالت شما با آنچه ملت در دست دارد زمین تا آسمان فرق دارد. آیا دوره مصلحت سنجی های سیاسی در برخورد با مجرمین تمام نشده است؟ آیا ملت هنوز تحمل اجرای عدالت را پیدا نکرده است؟ عجب نفوذی دارد این خانواده هزار فامیل که عنکبوت سیاستش در همه پیچ و خم های دستگاه قضا تار تنیده و همه مگس های بی جان عدالت را اسیر کرده است.

آقای قوه قضائیه! صبر و تحمل سرجای خودش! مصلحت سنجی سرجای خودش! گذشت و اغماض سر جای خودش! احترام به استوانه ها سرجای خودش! با عدالت چرا بازی می کنید؟ با حق ملت چرا معامله می کنید؟ سر انصاف چرا شیره می مالید؟ سر وجدان چرا کلاه می گذارید؟

همه ما زندانیان زیادی را می شناسیم که چند ماه است در زندانند؛ نه قتل کرده اند، نه جرم سیاسی داشته اند، نه اغتشاش کرده اند،نه هیچ کدام از گناهان بزرگی که عدالت را زیر پا له می کند مرتکب شده اند؛ جرمشان وضع بد اقتصادی و بیکاری و خانواده متلاشی و بچه مریض و یک نمه بدشانسی از نوع ناهنجارش است. ولی مثل اینکه اینها انسان نیستند و مرخصی تا 14 فروردین برای این آدم های بدبخت، انسانیت حساب نمی شود.

اینطور که پیداست انسانیت هم در سال نو تعریف جدیدی پیدا کرده: انسان کسی است که جرم قطعی و مسلم داشته باشد و در فتنه انگیزی آزادی مطلق داشته باشد، همه ماه های بعد از انتخابات را هر طور که می خواسته و می توانسته زهرش را ریخته باشد، از اغتشاش حمایت کرده باشد، حرفهای چند پهلوی سیاسی دیگران را راه حل خروج از بحران تلقی کرده باشد و در موقعیتهای ضروری از این پهلو به آن پهلو بشود تا رگ خوابش دست کسی نیفتد و هر جا لازم شد به تناوب به نعل و میخ بکوبد.

انسان کسی است که برای ادامه تحصیل آن هم از نوع دکترا در رشته “هرچی شد” به لندن سفر کند تا از جواب پس دادن به ملت در امان باشد، اگر 24 ساعت نا قابل هم به خاطر اغتشاش و تحریک آشوبگران به هرج و مرج و توهین به رهبری و شعارهای ناهنجار دادن و هزار جور جرم پنهان و پیدا بازداشت شد سریعا آزاد بشود تا ساندویچ مصلحتی راحت از گلویش پایین برود!

و از همه مهمتر اینکه انسان کسی است که جزء خانواده هزار فامیل باشد.

خداوندا به همه ما لیاقت ” انسان بودن” از نوع 89 عنایت کن تا از هرگونه اتهام و بازداشت و دورماندن از خانواده در عید نوروز و مرخصی نرفتن تا 14 فروردین و تبعات بعدی آن درامان باشیم!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.