پنج‌شنبه 30 دسامبر 10 | 12:41

اولین جشنواره مردمی ۹دی، با محوریت فرهنگ و هنر

این جشنواره که ناظر به موضوعات ولایت مداری، فتنه و بصیرت، حماسه انقلابی 9دی 88، فعالیت های خودجوش مردمی در 9 دی و ۲۲ بهمن ۸۹، تقابل اسلام ناب و اسلام آمریکایی، جنگ نرم و جبهه انقلاب، تقابل اشرافیت و مردم، جنگ فقر و غنا، خواص بی بصیرت یا دنیازده، جمهوریت از ادعا تا عمل، حمایت مردم از اقدامات عدالتخواه مسئولان و … می باشد، در چهار شاخه هنری، ادبی، پژوهشی، رسانه‌ای برگزار می‌گردد


جشنواره مردمی ۹ دی به پاسداشت حماسه انقلابی مردم در ۹ دی ۸۸ و با هدف تقویت رویش های فرهنگی و هنری انقلاب در ۱۸ رشته برگزار می شود.

این جشنواره که ناظر به موضوعات ولایت مداری، فتنه و بصیرت، حماسه انقلابی 9دی 88، فعالیت های خودجوش مردمی در 9 دی و ۲۲ بهمن ۸۹، تقابل اسلام ناب و اسلام آمریکایی، جنگ نرم و جبهه انقلاب، تقابل اشرافیت و مردم، جنگ فقر و غنا، خواص بی بصیرت یا دنیازده، جمهوریت از ادعا تا عمل، حمایت مردم از اقدامات عدالتخواه مسئولان و … می باشد، در چهار شاخه هنری (شامل سرود، تئاتر، مستند، عکس، کاریکاتور، گرافیک و تصویر سازی)، ادبی (شامل شعر، طنز، خاطره ،داستان کوتاه، نمایشنامه)، پژوهشی (ثبت و جمع آوری خاطرات مردم در موضوعات جشنواره، نظر سنجی منطقه ای و مطالعات میدانی) و رسانه ای (درعرصه وبلاگ نویسی، نشریات تجربی، مصاحبه ، گزارش، خبر تولیدی، یاداشت و سر مقاله) برگزار می گردد. علاقمندان می توانند آثار خود را تا 30 بهمن ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

علاقمندان به شرکت در جشنواره ضمن ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره به آدرس: مشهد- بلوار قرنی- قرنی ۳۱- پلاک 16، می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایند: nohe-dah . pelakfa . com

برگزیدگان در این جشنواره علاوه بر بهره مندی از جوایز ارزنده کمک هزینه ی حج عمره، کمک هزینه سفر به عتبات و سکه بهار آزادی، در دوره های تخصصی آموزشی رایگان شرکت داده خواهند شد، از آثار بعدی آنان بعد از تایید کیفی طرح نیز حمایت شده و آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری هم در قالب کتاب، سایت و نرم افزار انتشار خواهد یافت.

گفتنی است ستاد مردمی بزرگداشت ۹ دی مستقر در دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مشهد این جشنواره را با همکاری شورای هماهنگی تشکل های جوانان استان خراسان رضوی برگزار می کند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.