شنبه 01 ژانویه 11 | 15:44

«پناهندگی و خودکشی» جایگزین «ربایش و شهادت»

رسانه‌های غربی تا ماه‌ها هر روز و شب از پناهندگی او به اسرائیل خبر می‌دادند و البته پس از مدتی در لابلای اخبار خود از زندانی شدن وی در زندان‌های این رژیم خبر دادند. همچنین وعده می‌دادند که به زودی اعترافات رضا عسگری پخش خواهد شد!


روز سه شنبه هفتم دیماه دو روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» و «یدیعوت آحارونوت» خبری را برای لحظاتی بر روی خروجی خود قرار دادند که با ادعای دروغ خودکشی حاکی از به شهادت رسیدن «علیرضا عسگری» معاون اسبق وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران بود.

این دو روزنامه مدعی بودند که عسگری به خودکشی دست زده است اما از آنجا که موساد، مسئول حفظ جان وی بوده، بررسی‌ها در خصوص شیوه و زمان انتشار این خبر، نشان می‌دهد موضوع به قتل عمد در زیر شکنجه‌های شدید روحی و جسمی شباهت بیشتری دارد.

مجامع حقوق بشری و سازمان ملل هم در ربودن عسگری در کار مشترک سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریکا و رژیم صهیونیستی در ربودن عسگری سکوت کردند و هم درباره شکنجه و شهادت وی در بی‌دادگاه رژیم صهیونیستی خفقان اختیار کرده‌اند.

این در حالی است که رسانه‌های غربی تا ماه‌ها هر روز و شب از پناهندگی او به اسرائیل خبر می‌دادند و البته پس از مدتی در لابلای اخبار خود از زندانی شدن وی در زندان‌های این رژیم خبر دادند. همچنین وعده می‌دادند که به زودی اعترافات رضا عسگری پخش خواهد شد و وی داغ هرگونه اعترافی را بر دل دشمنان برجای گذاشت.

انتشار خبر کشته شدن عسگری در‌ همان روز صورت گرفت که دادستانی تهران اعلام کرد «علی اکبر سیادت» جاسوس موساد در تهران به دار مجازات آویخته شد.

سیادت حاضر شده بود در مقابل دریافت شصت هزار دلار، اطلاعات طبقه بندی شده کشور را به رژیم صهیونیستی منتقل کند. محکوم علیه در مهرماه سال ۱۳۸۷، زمانی که قصد داشت به همراه همسرش از کشور فرار کند، دستگیر و مشخص می‌شود که وی از طریق تلفن اعتباری با سرویس اطلاعاتی اسرائیل تماس مستمر دارد.

بهرحال رژیم صهیونیستی باید بداند که هزینه شهادت عسگری را خواهد پرداخت و جمهوری اسلامی نسبت به اقدامات این رژیم خصوصا ترور‌ها و قتل شهروندان و مقامات ایرانی واکنش نشان خواهد داد.

***

عسگری، معاون اسبق وزیر دفاع کشورمان که در آذر ماه سال ۱۳۸۵ وارد شهر استانبول ترکیه شد طی یک عملیات مشترک توسط سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) و سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) ربوده و به پایگاه «اینجرلیک» در ترکیه انتقال یافته بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.