شنبه 01 ژانویه 11 | 15:01

بازی «فتنه‌گر رو بگیر!» + لینک دانلود

در همین رابطه بازی «فتنه‌گر رو بگیر!» که یادآوری برای دستگیری و محاکمه سران فتنه 88 و نیز نمایش دغدغه‌های مردم انقلابی و حزب اللهی ایران اسلامی است، به بازار عرضه شده است.


مطالبه مردم خاص و عام در محاکمه سران اصلی فتنه پس از انتخابات ریاست‌جمهوری، همواره و به شکل‌های مختلفی مورد تأکید قرار دارد؛ از اعتراض‌، بیانیه، مصاحبه، یادداشت و… گرفته تا شکل‌های دیگری که این خواسته را مورد توجه قرار می‌دهد.

علاوه براین در شرایط فعلی نیز گاه با شیوه‌های ابتکاری نکوهش فتنه 88 و اعتراض به عوامل اصلی این امر، مدنظر بسیاری است تا جایی که در جالب‌ترین مورد آن، تهیه فیلم و حتی بازی رایانه‌ای نیز این هدف را دنبال می‌کند.

در همین رابطه بازی «فتنه‌گر رو بگیر!» به بازار عرضه شده است.

در این بازی به خاطر بی توجهی مسئولین، مردم خودشان برای دستگیری سران فتنه 88 اقدام می کنند و بازیکن با عبور از سد نیروهای آشوبگر، یکی از سران اصلی فتنه را دستگیر می نماید. این بازی یه مناسبت سالگرد حرکت عظیم 9 دی 88 ، به صورت رایگان بر روی سایت هنر ناب اسلامی ارائه می شود.

در این بازی فلش، استفاده از نماهای ساده ولی جذاب و شخصیت پردازی های انتزاعی محیطی دوست داشتنی برای کاربر ایجاد می کند و حرکت های ناگهانی دوربین و تغییرات زاویه دید بر جذابیت های آن می افزاید.

هدف اصلی از تهیه بازی « فتنه گر رو بگیر! » یادآوری وظیفه مسئولین ذی ربط برای دستگیری و محاکمه سران فتنه 88 و نیز نمایش دغدغه های مردم انقلابی و حزب اللهی ایران اسلامی در این باره است.
مخاطبان محترم می‌توانند این بازی را از این لینک دانلود کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.