یکشنبه 02 ژانویه 11 | 12:36

فوری: تعقیب کشتی صلح کاروان آسیایی غزه توسط دو ناوچه اسرائیلی

دقایقی پیش و طی تماس اعضای حاضر در کشتی صلح کاروان آسیایی آزادی غزه با دیگر اعضای کاروان آنها اعلام داشتند که دو ناوچه اسرائیلی در آبهای آزاد بین المللی به تعقیب کشتی می پردازند و در تماس با ناخدای کشتی از وی خواستار اعلام اسامی اعضای کاروان شده اند.


دقایقی پیش و طی تماس اعضای حاضر در کشتی صلح کاروان آسیایی آزادی غزه با دیگر اعضای کاروان آنها اعلام داشتند که دو ناوچه اسرائیلی در آبهای آزاد بین المللی به تعقیب کشتی می‌پردازند و در تماس با ناخدای کشتی از وی خواستار اعلام اسامی اعضای کاروان شده اند.

با وجود احتمال حمله صهونیست‌ها، کشتی حامل کمکهای دارویی و غذایی کاروان آسیایی به همراه 8 تن از اعضای کاروان به سمت مصر دیروز صبح از بندر لاذقیه سوریه به سمت بندر العریش مصر حرکت کردند. این کشتی حامل صدها تن کمک‌های دارویی و غذایی و همچنین چهار آمبولانس می‌باشد. هشت تن از اعضای کاروان از کشورهای آذربایجان، هندوستان، اندونزی، مالزی و ژاپن نیز این کشتی را همراهی می‌کنند. گفتنی است این کشتی مجوز حرکت از سیرالئون دارد لذا با پرچم این کشور به سمت مصر حرکت کرده است و قرار بود پس از عبور از آبهای آزاد به بندر العریش مصر خواهد رسید.

آجید ساهی عضو هندی کشتی دیروز ژیش از عزیمت به العریش طی سخنانی با اشاره به سخنانی از مهاتما گاندی گفت: ما مطئنیم که در مصر بقیه دوستان‌مان را خواهیم دید ولی اگر جز این رخ داد شما باید این کار را تا وصول به هدف نهایی ادامه دهید و به همه جهانیان بگوئید که ما برای آزادی غزه اقدام کردیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.