دوشنبه 03 ژانویه 11 | 09:52

مردم ایران؛ مردم ایران؛ مردم ایران . . .

من اگر بخواهم روزی گستاخی کنم و برای کسی تعیین تکلیف کنم که چه کسی جزو خواص با بصیرت هست و چه کسی نیست، لیستی می نویسم چند میلیونی و جلوی تک تک شماره های لیستم می نویسم: مردم ایران.


تریبون مستضعفین – رضا احسان پور – آقایان انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران! حواستان هست؟ لیست بیرون می دهید و یک عده را خواص با بصیرت می نامید که چه؟ یعنی هرکس خارج از این لیست نه جزو خواص است و نه بصیر؟

آقایان انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران، شما مگر تک تک مردم ایران را دیده اید؟ مگر تک تک آنها را درک کرده اید؟ مگر با همه مردم ایران نشست و برخاست داشته اید که برای ما معین می کنید چه کسی جزو خواص با بصیرت است؟

آقایان انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران! شما همه ی فعالان و انقلابیون این کشور را میشناسید؟ چند نفر از این لیست 72 نفره ات از شهرستانی ها هستند؟ شما حتی بلد نیستید در انتخاب خواص هم تمرکز زدایی کنید؟ انحصارطلبی تا به کجا؟

آقایان انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران! ایران من 75 میلیون جمعیت دارد؟ خجالت نکشیدید که از این جمع 75 میلیونی فقط 72 نفر را بعنوان خواص با بصیرت جا زدید؟ آبرو ریزی بیشتر از این؟

مگر نه اینکه رهبر فرزانه انقلاب بارها تاکید کرده اند که در بسیاری از مقاطع، مردم ما، بسیار جلوتر از خواص و نخبگان جامعه گام برداشته اند؟

ما اگر به 9 دی می نازیم، ما اگر 9 دی را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت می نامیم به این خاطر است که آن روز مردم آمدند و مهر تایید بر خاص بودن و بصیر بودن خود زدند. میلیونها نفر آمدند نه 72 نفر.

با این کار، من را یاد فیلم مارمولک انداختید؛ آنجا که آن کاندیدای انتخابات برای آزای زندانیان نیازمند کمک میکرد و گفت رقم کمک مالی را رند کن! و صرفا بخاطر رند بودن از کمک به یک زندانی نیازمند که بخاطر مبلغ اندکی در زندان بود امتناع کرد.

حالا شما هستید و بازی با اعداد و 72 و این حرف ها؛ یعنی اگر یک نفر بگوید فلانی را هم توی لیستتان بگذارید، به خاطر 73 شدن 72 و از رندی در آمدن این کار را نمیکنید؟ چه بسا که نکرده اید.

آقای انجمن دانش آموختگان علوم اجتماعی دانشگاه تهران! من اگر بخواهم روزی گستاخی کنم و برای کسی تعیین تکلیف کنم که چه کسی جزو خواص با بصیرت هست و چه کسی نیست، لیستی می نویسم چند میلیونی و جلوی تک تک شماره های لیستم می نویسم: مردم ایران.

 1. س
  3 ژانویه 2011

  حسادت؟!

 2. محمدعلي دانشي پور
  5 ژانویه 2011

  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران
  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران
  نه10مردم ايران
  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران
  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران
  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران
  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران
  9ده مردم ايران
  نه10مردم ايران

 3. محبوبه
  6 ژانویه 2011

  احسنت!واقعا آفرین.
  اشاره ای به جا و دقیق بود.
  ان شا ءالله که همیشه تریبون مستضعفین باقی بمانید.

 4. م
  6 ژانویه 2011

  ره بابا . همین ها رو هم مردم آوردن خودشون چه کاره بودن.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.