چهارشنبه 05 ژانویه 11 | 13:46

مستندی درباره واقعیت‌هایی ناگفته از اوباما

در این فیلم پاسخ سوالات زیر را پیدا کنید: اوباما برای چه کسانی کار میکند؟ چه دروغهایی تا کنون گفته است؟ اهداف واقعی او چیست؟


فریبهای اوباما فیلمی بسیار رک و منتقدانه است و اسطوره ای که اوباما برای بهترین مصالح مردم آمریکا کار و تلاش میکند را در هم میشکند .پدیده ی اوباما یک سرگرمی است که با دقت بسیار توسط گردانندگان نظم نوین جهانی بوجود آمده است، او به عنوان یک ناجی قرار داده شده تا مردم آمریکا را برای بردگی جهانی متقاعد کند (فریب دهد). ما به یک نقطه اتصال حیاتی به طرح نظام نوین جهانی دست پیدا کرده ایم. این مطلب نه درباره ی چپ است و نه راست، بلکه درباره ی یک دولت جهانی است، بانکهای جهانی(بین المللی) سعی در غارت و چپاول مردم ایالات متحده دارند تا آنها را به بردگان این مزرعه تبدیل کنند. در این فیلم پاسخ سوالات زیر را پیدا کنید: اوباما برای چه کسانی کار میکند؟ چه دروغهایی تا کنون گفته است؟ اهداف واقعی او چیست؟

با دیدن این فیلم شما خواهید فهمید که:؛

– اباما فرآیندی را دنبال می کند که وضعیت مردم آمریکا را مشابه وضعیت نازی در آلمان خواهد کرد. او اینکار را با خدمت نظامی اجباری، جاسوسان شهروندی در خانواده ها، استراق سمع مردم، نابودی بخشنامه دوم قانون اساسی آمریکا مربوط به داشتن حق حمل سلاح (نابودی این بخشنامه به معنای خلع سلاح مردم می باشد که در صورت شورش و انقلاب مردم آمریکا، دولت با مشکل زیادی مواجه نشود) و حکومت نظامی انجام می دهد.؛

– اعلام ایجاد یک بانک جهانی توسط مردان دولت اباما که هدف این بانک جهانی، سلطه مطلق روی همه مردم جهان خواهد بود. اینکار از طریق افزایش مالیات های مختلف و با استفاده از نیروی نظامی پیگیری می گردد.؛

– بانکداران بین المللی کاملا هدفمند، فروپاشی اقتصادی را مهندسی کرده اند تا کشورهای جهان را ورشکسته کرده و آنها را وارد حکومت جهانی خود کنند.

اطلاعاتی که در این فیلم مستند ارائه می شود، برای آینده “جمهوری” و “آزادی” حیاتی خواهد بود. رئیس جمهور اباما، تنها ابزاری است برای پیاده کردن برنامه ای بزرگ و جهانی. تا زمانیکه همه ما آگاه نشویم، بشریت گرفتار اربابان “نظم نوین جهانی” خواهند بود.

برای تهیه اینترنتی این مستند می‌توانید به سایت «موسسه فرهنگی و نرم افزاری آرمان» مراجعه و از این آدرس اقدام کنید

  1. علی زمانی
    6 ژانویه 2011

    چقدر دیر؟
    این مستند مربوط به بیش از 6 ماه پیش هست!
    و متاسفم که برای انگیزه های تجاری این کار را میکنید! وقتی هر فیلم سینمایی با قیمت هزار تومان قابل تهیه است!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.