چهارشنبه 05 ژانویه 11 | 16:02

چرا رهبری قرآن اهدایی به خانواده شهدا را امضاء می‌کنند؟

یکی از سلوک رفتاری رهبر معظم انقلاب در طول سال‌های ریاست‌جمهوری و رهبری انقلاب، همواره ديدارهای دسته جمعی با خانواده‌هاى شهدا و جانبازان و نیز بازدیدهای سرزده از منزل برخی خانواده‌های شهدا بوده است.


تریبون مستضعفین- یکی از سلوک رفتاری رهبر معظم انقلاب در طول سال‌های ریاست‌جمهوری و رهبری انقلاب، همواره ديدارهای دسته جمعی با خانواده‌هاى شهدا و جانبازان و نیز بازدیدهای سرزده از منزل برخی خانواده‌های شهدا بوده است.

اگرچه تاکنون خاطرات و دل‌نوشته‌های بسیاری از شور و شوق حاضران در این جلسات بویژه پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا منتشر شده است اما خواندن نوشته‌های زیر از زبان رهبر معظم انقلاب علاوه بر اینکه نشان از تواضع و علاقه‌ی غیرقابل وصف ایشان به شهدا دارد فلسفه اهدای قرآن  به خانواده‌ی شهید و امضای آن را بیان می‌کند.

« در طول نزديک به 20 سال، چه در زمان رياست جمهوری و چه بعد از آن مرتب سعي کرده‌ام به منازل شهدا بروم و يک جلد کلام‌الله مجيد نيز به آنها اهدا کنم، همواره مقيد بوده‌ام که در پايان جمله‌ای که در کنار قرآن نوشته‌ام، آخرين کلمه نام شهيد باشد تا نام و امضايم در کنار نام شهيد قرار گيرد، با اين اميد که حداقل به برکت مجاورت کتبی و لفظی با نام شهيد، خداوند مرا با آنها نزديک و محشور فرمايد.»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.