پنج‌شنبه 06 ژانویه 11 | 10:58

حتماً بروید رأی بدهید!

و جالب تر این که اصلاً نظرسنجی این سایت، بیشتر از 2 ماه پیش بسته شده است! و مسئولین آلمانی سایت در این صفحه نوشته اند: «با اینکه این رأی گیری از اکتبر بسته شده، ولی ما نمی دانیم چرا هنوز این رأی گیری در برخی شبکه ها تبلیغ می شود!» و فرداست که دوباره نظرسنجی دیگری در یک گوشه ی وب بشود دغدغه ی ما…


ایمیل پشت سر هم می آید که «در رسمی شدن دین اسلام در آلمان سهیم شوید!».
ماجرا از این قرار است که یک سایت آلمانی برای خودش یک نظرسنجی برگزار کرده که اسلام در آلمان رسمی شود یا نه. همین! (حالا در ادامه توضیح می دهم که موضوع حتی همین هم نیست!)

ظاهراً منبع این نهضت اینترنتی(!) در کشور هم سایت مشهور ظاهرگرایان مذهبی است که کلاً دغدغه های خاصی را دنبال می کند. مثلاً الان تیتر یک سایت شان این است: روزنامه های الجزایر مدعی شدند: شیخ یوسف قرضاوی همسرش را طلاق داد (توضیح که لازم ندارد. خب مهم ترین خبر دنیا را تیتر یک سایت کرده اند دیگر! البته حتماً گوشه ی چشمی هم به افزایش وحدت شیعه و سنی -که ار دغدغه های جدی این سایت است- داشته اند!)

بنده از محدودیت های شدیدی که در آلمان برای مسلمان ها ایجاد کرده اند، بی اطلاع نیستم. وضع اسف باری است واقعاً. هرکار درست حسابی ای در معرفی و جلوگیری از این ظلم ها صورت بگیرد، ارزشمند است. اما نه این که در کشوری که تحت سیطره ی صهیونیست هاست، یک گوشه ای، یک سایتی برای خودش نظرسنجی برگزار می کند، دغدغه ی امت حزب الله این شود که آی برویم و نشان دهیم مردم آلمان می خواهند اسلام رسمی شود! (آن هم با آی.پی. های ایران مان!)

حالا جالب این که برخلاف آنچه در خبر آمده، نه این سایت، سایت یک موسسه ی دینی است، و نه ترجمه ی سوال نظرسنجی اینکه اسلام رسمی بشود یا نه.
و جالب تر این که اصلاً نظرسنجی این سایت، بیشتر از 2 ماه پیش بسته شده است! و مسئولین آلمانی سایت در این صفحه نوشته اند: «با اینکه این رأی گیری از اکتبر بسته شده، ولی ما نمی دانیم چرا هنوز این رأی گیری در برخی شبکه ها تبلیغ می شود!»
و فرداست که دوباره نظرسنجی دیگری در یک گوشه ی وب بشود دغدغه ی ما…
و فراموش نکنیم که در زمینی بازی می کنیم که در آن مهدی کروبی و خانم رهنورد به عنوان متفکرین برتر سال جهان برگزیده می شوند!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.