پنج‌شنبه 06 ژانویه 11 | 11:21

لطفاً به پرونده همه یعقوب ها ! رسیدگی شود

رسیدگی هرچه سریعتر به این گونه پرونده ها و اجرای حکم، منجر به جلوگیری از وقوع حوادث مشابه می شود… اما در این کشور یعقوب بسیار است، یعقوب هایی که میلیاردها تومان از بیت المال مسلمین ربوده اند و کسی هنوز هم متعرض آنان نشده است.


يعقوب، جوان 32 ساله ی متهم پرونده سعادت آباد ، كه در يك درگيري خونين در جلوي چشم ده‌ها نفر از شهروندان مرد جواني را به قتل رسانده بود، سحرگاه امروز پس از 69 روز از وقوع این حادثه، محكوم به قصاص پرونده در ملأ عام، به دار آويخته شد. پس از اعدام این فرد، تعدادی با شعار ” قوه قضائیه، تشکر تشکر” خوشحالی خود را از این امر ابراز کردند.

رسیدگی هرچه سریعتر به این گونه پرونده ها و اجرای حکم، منجر به جلوگیری از وقوع حوادث مشابه می شود و امنیت بیشتری را برای ایران عزیز مان به ارمغان می آورد.

یعقوب اگرچه کاری بس ناجوانمردانه کرد و با سلاح سرد خود، فردی را کشت؛ اما یعقوب های دیگری نیز هستند که ، سبب شدند ده‌ها انسان کشته شده و صدها نفر زخمي شوند.

یعقوب هایی که آرامش عمومی را بهم زدند و خواسته یا ناخواسته، برای براندازی نظام اسلامی عامل دست بیگانگان شدند. یعقوب هایی که مسبب شهادت حدود 10 تن و زخمي شدن حدود 1000 تن از نيروهاي انتظامي و بسيجي، که متصدیان برقراری نظم و امنیت بودند، شدند.

در این کشور یعقوب بسیار است، یعقوب هایی که میلیاردها تومان از بیت المال مسلمین ربوده اند و کسی هنوز هم متعرض آنان نشده است.

ضمن تشکر از قوه قضاییه برای رسیدگی به پرونده یعقوب، جوان 32 ساله، و اجرای سریع حکم وی، از دستگاه قضایی خواستار رسیدگی هرچه سریعتر، به پرونده همه یعقوب ها هستیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.