جمعه 07 ژانویه 11 | 22:52

حاشیه‌هایی جالب از زندگی شخصی «سيد حسن نصرالله»

سید حسن نصرالله یک خودرو نیز دارد که البته پزشکان وی را از رانندگی منع کرده‌اند، او دفتر کار در چند نقطه، تلفن، اینترنت و پست الکترونیکی دارد و علاوه بر استراحت و خواب و غذا، زمانی را نیز برای مطالعه و تلاوت و تدبر در قرآن و گوش دادن به عزاداری‌های ائمه اطهار و گریستن برای آن‌ها اختصاص داده است.


روزنامه الاخبار در مطلبی به قلم «ابراهیم الامین» به بررسی ابعاد زندگی شخصی سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان پرداخته است.

وی در این مطلب می‌نویسد که سید حسن نصرالله نیز خانواده، همسر، فرزندان و چند نوه دارد، ‌ وی همچنین یک یا چند منزل دارد که البته خودش در منازل استیجاری یا امانتی زندگی می‌کند.

این روزنامه در ادامه به برشمردن لوازم زندگی سید حسن نصرالله پرداخته و می‌نویسد که او نیز مانند بسیاری از مردم لوازم زندگی مخصوص به خود دارد و از آن‌ها استفاده می‌کند.

بر اساس این گزارش نصرالله شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای را دنبال می‌کند و علاقه زیادی به فیلم‌های مستند و برخی نمایشهای پویا نمایی دارد، وی همچنین به شبکه‌های مخصوص کودکان نیز علاقه دارد و البته مانند سایر سیاستمداران مجبور است که به شبکه‌های سیاسی و اظهارات سیاستمداران نیز توجه کند.

نصرالله به امور فرزندان و نوه‌های خود اهمیت می‌دهد و همیشه از فرزندان خود درباره نوه‌ها و درس‌ها و نیازهای آنان سوال می‌کند، وی حقوقی ماهیانه دارد که بخشی از آن را به همسرش می‌دهد تا در زمینه تهیه مایحتاج منزل استفاده کند و بخشی را نیز به عنوان پس انداز نگهداری می‌نماید.

بر اساس این گزارش سید حسن نصرالله یک خودرو نیز دارد که البته پزشکان وی را از رانندگی منع کرده‌اند، او دفتر کار در چند نقطه، تلفن، اینترنت و پست الکترونیکی دارد و علاوه بر استراحت و خواب و غذا، زمانی را نیز برای مطالعه و تلاوت و تدبر در قرآن و گوش دادن به عزاداری‌های ائمه اطهار و گریستن برای آن‌ها اختصاص داده است.

او از مهمانانش نیز پذیرایی می‌کند و البته سعی دارد که این موضوع بدون هیاهو و جنجال باشد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان هر‌گاه که مادرش را می‌بیند، دست او را می‌بوسد، مادرش با او شوخی می‌کند و او را در آغوش می‌کشد، او از شنیدن دعای مادر برای خودش خوشحال می‌شود، وی از پدرش نیز اوضاع و احوال برادران و خواهران و نزدیکان و سایر ساکنان روستایش را جویا می‌شود.

به نوشته الاخبار نصرالله مانند دیگران در خیابان‌ها و محله‌های مختلف قدم می‌زند و از اینکه برخی شهر را با زباله آلوده می‌کنند، ناراحت می‌شود، او همچنین به اینکه در پیاده‌رو‌ها دیگر جایی برای افراد پیاده نمانده است، اعتراض می‌کند.

ابراهیم الامین در پایان می‌نویسد: البته چیزی که او را از دیگران متمایز می‌کند، افرادی هستند که همواره در چهار طرف وی در حرکتند و همواره به او می‌گویند که اگر در آب دریا هم فرو بروی برای محافطت از تو در کنارت باقی خواهیم ماند و هیچ کس از ما در این زمینه عقب نمی‌ماند.

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.