دوشنبه 10 ژانویه 11 | 13:56

تظاهرات ضداسرائیلی مردم نیویورک با حمل تصاویر رهبر معظم انقلاب

حدود یکهزار آمریکایی روز یکشنبه در تظاهرات خود علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی در منطقه منهتن شهر نیویورک، تصاویر حضرت آیت الله خامنه‌ای ولی امر مسلمین و محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری ایران را حمل می‌کردند. زیر این تصاویر نوشته شده بود «زنده باد جمهوری اسلامی ایران»


حدود یکهزار آمریکایی روز یکشنبه در تظاهرات خود علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی در منطقه منهتن شهر نیویورک، تصاویر حضرت آیت الله خامنه‌ای ولی امر مسلمین و محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری ایران را حمل می‌کردند. زیر این تصاویر نوشته شده بود «زنده باد جمهوری اسلامی ایران».

در این تظاهرات، آمریکایی‌های شرکت کننده از دولت باراک اوباما خواستند مالیات‌های مردم آمریکا را در قالب کمک‌های بلاعوض در اختیار رژیم صهیونیستی قرار ندهد.  دولت آمریکا سالیانه بیش از ۵ میلیارد دلار کمک بلاعوض را در اختیار ماشین دهشت افکنی و کشتار رژیم صهیونیستی قرار می‌دهد.

در این تظاهرات که از طرف گروه «انسر» و گروههای مختلف ضد جنگ برگزار شد، شرکت کنندگان علیه تجاوز و حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه اعتراض کردند.
گروه «انسر» برای مبارزه با‌نژاد پرستی و جنگ طلبی سه روز بعد از حادثه ۱۱ سپتامبر تشکیل شد و تاکنون چندین تظاهرات برای احقاق حق مردم بی‌گناه فلسطین در سراسر آمریکا برگزار کرده است

تظاهرکنندگان شعارمی دادند «اسرائیل یعنی‌نژاد پرستی و نسل کشی»، «اسرائیل و آمریکا را متوقف کنید»، «برای عدالت به پا خیرید»، «مالیات مردم آمریکا را به اسرائیلی‌های قاتل ندهید».
دو سال قبل رژیم صهیونیستی پس از سال‌ها محاصره به نوار غزه حمله کرد و دست به قتل عام مردم بی‌گناه زد. در این حمله که ۲۱ روز به درازا کشید، بیش از یکهزار و ۴۰۰ نفر از مردم فلسطین به شهادت رسیدند و هزاران نفر زخمی شدند.

تظاهرکنندگان پس از راهپیمایی در خیابانهای منهتن در میدان «هرالد» جمع شدند. آن‌ها با شعار آزادی سرزمین فلسطین وارد این میدان شدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.