دوشنبه 10 ژانویه 11 | 22:39

افشای جزئیات آموزش ترور شهید علیمحمدی از زبان عامل اصلی ترور + فیلم

چند بار عملیات بمب گذاری را در پادگانی در نزدیک تل اویو تمرین کردم ماکت بسیار دقیقی از منزل دکتر علیمحمدی و محیط اطراف منزل وی در اختیار من قرار گرفت تا کاملا با محیط و شرایط واقعی عملیات ترور وی آشنا شوم.


عامل اصلی ترور شهید دکترمسعود علیمحمدی و از اعضای یکی ازشبکه های تروریستی موساد در مصاحبه‌ای بخشی از چگونگی آموزش ترور را در پادگانی در نزدیکی تل آویو تشریح کرد .

مجید جمالی فش در مصاحبه‌ای که بخش‌های کمی از آن دوشنبه شب از بخش‌های مختلف خبری سیما پخش شد گفت در سفری که به تل آویو انجام دادیم در پادگانی در اتوبان اورشلیم – تل آویو با چند افسر ارشد اسرائیلی آشنا شدم و در انجا آموزش‌های مختلف از جمله تعقیب و گریز -ضد تعقیب و چسباندن بمب زیر خودرو را فرا گرفتم. بگفته این تروریست برای تمرین عملیات بمب گذاری با استفاده از موتوردر این پادگان آموزش‌هایی خاصی به او داده شده است.

جمالی فش در بخش دیگری از این مصاحبه با تشریح جزئیات بیشترگفت پس از اینکه در باره ترور دکتر علیمحمدی از زوایای مختلف توجیه روانی وعملیاتی شدم وچند بار عملیات بمب گذاری را در پادگانی در نزدیک تل اویو تمرین کردم ماکت بسیار دقیقی از منزل دکتر علیمحمدی و محیط اطراف منزل وی در اختیار من قرار گرفت تا کاملا با محیط وشرایط واقعی عملیات ترور وی آشنا شوم. بخشهای دیگری از این مصاحبه در بخشهای خبری فردا در صدا وسیما پخش خواهد شد.

[download id=”48″]

 1. احمد
  11 ژانویه 2011

  آقا شما خودت این داستان رو باور می کنی؟ من که هرچی فکر کردم دیدم این آقاهه رو یه جایی دیدم قبلاً نمی دونم توی صف رژه رونده ها جلوی احمدی نژاد بود…

 2. Nima
  11 ژانویه 2011

  بله جناب احمد. من باور می کنم. جنگ ما جنگ عقیده و باورهاست. جنگ بی پایان.

 3. علی
  11 ژانویه 2011

  جناب احمد آقا احتمالا شما ایشون رو در اورشلیم ملاقات فرمودین

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.