دوشنبه 17 ژانویه 11 | 00:01

موتور هواپیما برای فرار حسنی مبارک روشن است

روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرانوت با ابراز ناراحتی از سقوط زین العابدین بن علی دیکتاتور تونس از فراگیر شدن این جریان ابراز نگرانی کردند و گزارش داد تعدادی از فعالان سیاسی مصری با تجمع در مقابل سفارت تونس شعار «بن علی به مبارک بگو هواپیما در انتظار تو است» را سر دادند.


مطبوعات صهیونیستی با ابراز ناراحتی از سقوط زین العابدین بن علی دیکتاتور تونس از فراگیر شدن این جریان به سوی دیگر دیکتاتورهای متحد با رژیم صهیونستی ابراز نگرانی کردند.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرانوت در گزارشی در این رابطه افزود: بعد از فرار زین العابدین بن علی رئیس جمهور تونس از این کشور تعداد زیادی از فعالان سیاسی در خیابان‌های این کشور و بقیه کشورهای عربی به رقص و پایکوبی پرداخته و علیه دیکتاتورهای کشورهای خود از جمله رئیس جمهور مصر دست به تظاهرات زدند.

به اعتقاد این روزنامه عبری زبان صهیونیستی، انتفاضه موفقیت آمیز ملت تونس امید‌ها را در دل مصری‌ها برای ایجاد تغییر در کشورشان افزایش داده است، به نحوی که این روز‌ها صفحات شخصی در فیس بوک ووبلاگ‌های مختلف مملو از عکس‌های پرچم تونس است.

احرانوت در ادامه افزود: بعد از سقوط بن علی تعدادی از فعالان سیاسی مصری با تجمع در مقابل سفارت تونس شعار «بن علی به مبارک بگو هواپیما در انتظار تو است» را سر دادند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.