شنبه 03 آوریل 10 | 13:11

داستان بهنام روایت می‌شود

فیلمی تلویزیونی بر اساس زندگی شهید بهنام محمدی -نوجوان مدافع خرمشهر- به نویسندگی «داوود امیریان» ساخته می‌شود. فارس این خبر را از قول «مهدی عظیمی میرآبادی» تهیه‌کننده فیلم «داستان بهنام» نقل کرد


behnamفیلمی تلویزیونی بر اساس زندگی شهید بهنام محمدی -نوجوان مدافع خرمشهر- به نویسندگی «داوود امیریان» ساخته می‌شود. فارس این خبر را از قول «مهدی عظیمی میرآبادی» تهیه‌کننده فیلم «داستان بهنام» نقل کرد و نوشت: «داستان بهنام» نوشته داود امیریان اشاره‌ای به زندگی شهید بهنام محمدی، نوجوان فعال خرمشهری دارد كه در جریان آزادسازی خرمشهر به شهادت می‌رسد. تاكنون با كارگردانان متعددی صحبت كردیم اما هنوز به نتیجه نرسیدیم.

این تهیه‌کننده از آغاز مرحله پیش تولید این فیلم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

داوود امیریان تاکنون داستان‌های متعددی دربارهٔ دفاع مقدس نگاشته است که برخی از آن‌ها از جمله کتاب‌های پرفروش این حوزه محسوب می‌شوند.

شهید بهنام محمدی، از اهالی خرمشهر بود که بعد از آغاز جنگ، در این شهر ماند و همراه با دیگر مدافعان خرمشهر، در برابر دشمن ایستادگی کرد. از این شهید نوجوان رشادت‌های بسیاری تاکنون نقل شده است، اما جای تأسف دارد که تاکنون اثر هنری درخور توجهی که بتواند آن‌چنان که باید این رشادت‌ها را به تصویر بکشد خلق نشده است. این درحالی است که موضوع خرمشهر در جنگ 8 ساله، موضوعی پر از سوژه‌های داستانی است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.