سه‌شنبه 25 ژانویه 11 | 22:50

حذف صفحه «اسماعیل هنیه» و «سیدحسن نصرالله» در فیس بوک

طرفداران اسماعیل هنیه، اعلام کرد که مسئولان فیس بوک صفحه هنیه که بیش از ۱۰ هزار عضو داشت را حذف کردند. همچنین آوی دیچر‌، وزیر سابق امنیت داخلی رژیم صهیونیستی برنامه‌ای را برای حذف صفحه سید حسن نصرالله‌، دبیر کل حزب الله لبنان اجرا کردند.


طرفداران اسماعیل هنیه، نخست وزیر دولت حماس اعلام کرد که مسئولان فیس بوک بدون آن‌که دلیل قانع کننده‌ای داشته باشند، صفحه هنیه که بیش از ۱۰ هزار عضو داشت را حذف کردند.

آوی دیچر‌، وزیر سابق امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با همکاری چند فعال در زمینه مقابله با آنچه که “یهودستیزی اینترنتی”‌ نامیده می‌شود‌، برنامه‌ای را برای حذف صفحه سید حسن نصرالله‌، دبیر کل حزب الله لبنان اجرا کردند.

این افراد توانستند، صفحه سید حسن نصرالله را در فیس بوک که بیش از ۹ هزار عضو داشت، حذف کنند.

از سوی دیگر مدیر صفحه طرفداران اسماعیل هنیه، نخست وزیر دولت حماس نیز اعلام کرد که مسئولان فیس بوک بدون آن‌که دلیل قانع کننده‌ای داشته باشند، صفحه هنیه که بیش از ۱۰ هزار عضو داشت را حذف کردند.

وی نسبت به احتمال حذف شدن صفحه‌های طرفداران رهبران جنبش حماس به ویژه خالد مشعل‌، رئیس دفتر سیاسی این جنبش که بیش از ۱۷ هزار عضو دارد، هشدار داد.

براساس این گزارش به احتمال زیاد فیس بوک بر اثر فشارهای رژیم صهیونیستی، آمریکا و گروه‌های حامی رژیم صهیونیستی و مخالف ملت فلسطین و مقاومت فلسطین مجبور به این کار شده است.

Comments are closed.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.