دوشنبه 24 ژانویه 11 | 11:38

مثلث سیاه نمایی فتنه سبز از شهادت دکتر علیمحمدی

شبهه افکنی، دروغ پراکنی و بزرگنمایی‌نمایی همواره سه ضلع ابزار سیاه‌نمایی رسانه‌های معاند برای سؤء استفاده از یک اتفاق درجهت نیل به اهداف پلید خود بوده است. در این میان ترور دکتر علیمحمدی و شهادت این استاد برجسته فیزیک دانشگاه تهران در سال گذشته، نیز بهانه‌ای شد که رسانه‌های منتسب به فتنه سبز با سؤء استفاده از این اتفاق در پی سیاه نمایی و تخریب دولت و نظام باشند.


تریبون مستضعفین- «شبهه افکنی»، «دروغ پراکنی» و «بزرگنمایی‌» همواره سه ضلع ابزار سیاه‌نمایی رسانه‌های معاند برای سؤء استفاده از یک اتفاق درجهت نیل به اهداف پلید خود بوده است.
در این میان ترور دکتر علیمحمدی و شهادت این استاد برجسته فیزیک دانشگاه تهران در سال گذشته، نیز بهانه‌ای شد که رسانه‌های منتسب به فتنه سبز با سؤء استفاده از این اتفاق در پی سیاه نمایی و تخریب دولت و نظام باشند. با نگاهی گذارا به خبر‌ها و گزارش‌های این رسانه‌ها در سال گذشته می‌توان به وضوح ردپای این سه ضلع سیاه نمایی رسانه‌های فتنه گران سبز را در این حادثه‌ی تلخ نیز مشاهده کرد.

شبهه افکنی؛ استاد سبز و حمایت از حوادث پس از انتخابات!
این رسانه‌ها با انتشار چند سند (!) به قول خود – که واقعیت آن‌ها در هاله‌ای از ابهام است – و نیز مصاحبه با چند دانشجوی ایشان – که هیچگاه اسامی آن‌ها منتشر نشد – تلاش کردند که دکتر علیمحمدی را یک «استاد سبز» معرفی نمایند که انتقادات شدیدی را به نظام داشته است و اینگونه القاء کنند که همواره از سران فتنه و حوادث پس از انتخابات حمایت می‌کرده است؛ اما آنچه واضح است اینکه گفته‌های این سایت‌ها با واقعیت زندگی این شهید بزرگوار فاصله‌ی بسیاری داشته و دارد.

بر فرض صحت این اسناد و مصاحبه‌ها، رأی این استاد شهید به این کاندیدای سبز، اگرچه دلیلی بر حمایت وی از حوادث پس از انتخابات نمی‌باشد بلکه همچون سیزده میلیون نفر دیگری هم که به این کاندیدا رأی داده بودند در اجر انتخابات شریک بوده است و هیچ نقدی بر آن وارد نیست؛ آنچه در این میان مهم است و توسط رسانه‌های فتنه سبز همواره بر روی آن سرپوش گذاشته شده است رفتار و عملکرد این استاد شهید پس از نمایان شدن فتنه و افتادن پرده‌های تزویر سران این جریان بوده است که هیچگاه توسط این رسانه‌ها انعکاس داده نشد.

دروغ پراکنی؛ عامل اصلی ترور، دولت کودتا!
در پی شبهه افکنی سبز بودن استاد شهید علیمحمدی و در ادامه‌ی اضلاع مثلت سیاه نمایی، به دروغ مدعی شدند که این استاد شهید به دلیل همین حمایت‌ها و انتقادات توسط خود نظام کشته شده است و انگشت اتهام را به طرف دولت جمهوری اسلامی روانه کردند؛ غافل از اینکه با دستگیر شدن عوامل اصلی ترور و افشای وابستگی آن‌ها به سرویس‌های اطلاعاتی موساد، ردپای کشورهای اسرائیل و آمریکا و دروغگویی آن‌ها نمایان شد.

بزرگنمایی؛ القای ناامنی شدید و پیش بینی هرج و مرج گسترده!
در پی ترور استاد علیمحمدی این رسانه‌ها تمامی تلاش خود را کردند تا با ضعیف و فشل نشان دادن دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور، از بروز ناامنی‌های شدید در کشور خبر دهند و با جعل خبرهایی از انفجار‌ها و ترورهای دروغین دیگر در همان بحبوحه، سعی کردند فضای روانی ترور و انفجار را در کشور گسترش دهند تا بتوانند علاوه بر تضعیف کارامدی نظام در مقابله با تهدیدات دشمنان، به قدرت افسانه‌ای و شکست ناپذیری دشمنان کشور اشاره کنند تا با ایجاد ترس در دل جامعه، ایستادگی نظام در مقابل زورگویان را نیز تحت الشعاع قرار دهند تا شاید پشتیبانی مردم را در حمایت از سیاست خارجی کشور کمرنگ کنند؛ هرچند با سابقه‌ای که مردم از فعالیت‌های نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در ذهن داشتند- همچون ماجرای ریگی و شهرام امیری و… – هیچگاه اسیر چنین جوسازی‌هایی نشده و نخواهند شد.

در پایان اگرچه هیچگاه سیاه نمایی این رسانه‌ها در این ماجرا نیز ثمری نداشت اما حضور رهبر معظم انقلاب در منزل شهید علیمحمدی و تجلیل از این شهید بزرگوار و دلجویی از خانواده‌ی وی در کنار پیام تسلیت سال گذشته ایشان، آب پاکی بود که آتش فتنه‌گری رسانه‌های معاند را خاموش کرد تا همگان باور کنند که دانشمند شهید دکتر علیمحمدی فردی انقلابی و مدافع آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده است و فقدان از دست دادن وی، ضایعه‌ای دردناک برای رهبری و نظام جمهوری اسلامی بوده است.

اما آنچه مهم است و در پیام تسلیت رهبری معظم انقلاب نیز آمده بود اینکه: « این جنایت انگیزه‌ی دشمنان جمهوری اسلامی را که ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور است، افشاء و برملا کرد. بيگمان همت دانشمندان و استادان و دانش پژوهان كشور، به رغم دشمن،‌ اين انگيزه‌ی خباثت آلود را ناكام خواهد گذاشت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.