دوشنبه 24 ژانویه 11 | 12:22

آشنایی با «طبقه مضطرب» در هفتاد و هشتمین پنجره

جدیدترین شماره هفته نامه پنجره به همراه هفتمین کتاب ضمیمه پنجره با عنوان گونه های روشنفکری منتشر شد.


جدیدترین شماره هفته نامه پنجره به همراه هفتمین کتاب ضمیمه پنجره با عنوان گونه های روشنفکری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی هفته نامه پنجره، هفتاد و هشتمین شماره هفته نامه خبری-تحلیلی پنجره با مطالب متنوع در 64 صفحه منتشر شد.

سئول زیر سایه تغییر
موضوع ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی در قالب وزارتحانه ورزش و جوانان موضوع مهم این روزهای تعامل مجلس و دولت است که موجب شده تا سرویس سیاسی پنجره این موضوع را در گفتگو با مسئولان این دو سازمان و نمایندگان موافق و مخالف این ادغام بررسی کند.

کلیدی برای قفل ها
سرویس هنر هفته نامه پنجره تمام مطالب این شماره خود را به نمایش تئاتر کلید اختصاص داده و در گفتگو با دست اندرکاران این تئاتر دینی-تاریخی، ویژگی های قابل توجه این نمایش را برای مخاطب روشن کرده است.

فلسفه و طبقه مضطرب
موضوع طبقه متوسط و شناخت از این بخش مهم تاثیرگذار اجتماع ایرانی، موضوع پراهمیت برای مطالعه همه اندیشمندانعلوم انسانی بوده و هست. علاقمندی این طبقه به فلسفه موضوعی است که دستمایه تحلیل ها و گفتگوهای عمیق سرویس اندیشه پنجره برای این شماره شده است.

سید صادق الوعد
دادگاه فرمایشی ترور رفیق حریری به روزهای حساس اعلام رای خود نزدیک می شود و هنوز رای را اعلام نکرده بی ثباتی لبنان را تا حد سقط کابینه سعد حریری افزایش می دهد. سیدحسن نصرالله رهبر مقاومت لبنان وسط گود می آید و تحلیل ها و اخبار مهم خود درخصوص این موضوع را برای مردم لبنان، منطقه و جهان تشریح می کند.
آقای صادق الوعد -که این صفت خود را در عمل به ملت لبنان ثابت کرده- محور همه گفتگوها و تحلیل های سرویس بین الملل هفتاد و هشتمین پنجره است.

هفتاد و هشتمین هفته نامه خبری-تحلیلی پنجره را با آثار و گفتاری از ابراهیم فیاض، کریم مجتهدی، علیرضا شایان مهر، جواد محدثی، علی سعیدلو، علی اکبر اولیا، رضا پور حسین، صابر نیلی، حمید رسایی، محمد سرور رجایی، کوروش علیانی، داریوش قنبری، پرویز کرمی، محمدرضا مداحیان، موسی الرضا ثروتی، حجت الله جودکی، محسن زنگنه، ذبیح الله نعیمیان، مجید مرادی، و سید مسعود شجاعی طباطبایی را از دکه های روزنامه فروشی سراسر کشور خریداری کنید.

  1. حمید
    25 ژانویه 2011

    برایم عجیبه که تیتر را حزب الله یا نصرالله نرفتید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.