سه‌شنبه 25 ژانویه 11 | 19:16

افشای اسناد خیانت تاریخی تشکیلات خودگردان

طی اسنادی سری که شبکه الجزیره قطر بدانها دست یافته و ساعتی پیش آنها را منتشر نمود مشخص شده است که محمود عباس رئیس خائن تشکیلات خودگران در تابستان سال 2008 طی توافقی از حق بازگشت فلسطینیانی که در سال 1948 از سرزمین خود اخراج شده اند کوتاه آمده و اعلام کرده که اسرائیل یهودی را نیز به رسمیت خواهد شناخت!


افشای اسناد خیانت تشکیلات خودگردان

به گزارش سایت مقاومت به نقل از الجزیره ، طی اسنادی سری که شبکه الجزیره قطر بدانها دست یافته و ساعتی پیش آنها را منتشر نمود مشخص شده است که محمود عباس رئیس خائن تشکیلات خودگران در تابستان سال 2008 طی توافقی از حق بازگشت فلسطینیانی که در سال 1948 از سرزمین خود اخراج شده اند کوتاه آمده و اعلام کرده که اسرائیل یهودی را نیز به رسمیت خواهد شناخت!

بر اساس سندی دیگر، محمود عباس، در سال 2007 ضمن نادیده گرفتن میلیونها فلسطینی خارج از خاک کشورشان، فقط حق بازگشت سالانه ده هزار فلسطینی را درخواست نموده که با وجود این تنازل عجیب و بزرگ، ایهود اولمرت آن را رد کرده و فقط حق اجازه هزار فلسطینی را به او داده است!

افشای این اسناد و اسناد دیگری که نشان می‌دهد نمایندگان فتح در سال 2010 نیز در حضور دیوید هیل، نماینده آمریکا، مجددا بر امور فوق تاکید کرده‌اند رسوایی فتح را به حد اعلای خود رسانده که بر همه ادعاهای حماس و جهاد اسلامی صحه گذارده است و فساد رهبران فتح را به خوبی نمایان ساخت.

عصبانیت تشکیلات خودگردان

شبکه تلویزیونی الجزیره گفته است که مدارک منتشر شده، بخشی از بیش از هزار و ششصد مدرک محرمانه‌ای است که از ملاقات‌ها، ایمیل‌ها و مکالمات مقام‌های فلسطینی، اسرائیلی و آمریکایی در فاصله سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ میلادی به‌دست آورده است.

بر اساس گزارش‌ها، در روزهای آینده، بخش‌های بیشتری از این مدارک منتشر خواهد شد که جزئیات پیشنهاد مذاکره‌کنندگان فلسطینی به اسرائیل درباره حق بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمینشان را هم شامل می‌شود.

گفته شده است که سطح همکاری‌‎های امنیتی و اطلاعاتی اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطینی هم در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

انتشار این اسناد، به سرعت باعث خشم و عصبانیت مقامات تشکیلات خودگردان شده است. صائب عریقات، مذاکره کننده ارشد فلسطینی که نام او در بسیاری از این اسناد آمده است، روز یکشنبه در تلویزیون الجزیره ظاهر شد و طرح چنین پیشنهاداتی را قاطعانه تکذیب کرد. آقای عریقات این افشاگری را “یک مشت دروغ” خواند.

خائنان به آرمان فلسطين بايد مجازات شوند

حزب جبهه عمل اسلامی اردن با اشاره به انتشار اسناد افشا شده در شبکه الجزیره درباره امتیازدهی گسترده تشکیلات خودگردان به رژیم صهیونیستی، بر ضرورت محاکمه و مجازات کسانی که با آرمان فلسطین معامله می کنند، تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه القدس العربی، “مراد العضایله” مسئول پرونده فلسطین در حزب جبهه عمل اسلامی اردن تاکید کرد : باید اقدامات عملی علیه مقامات تشکیلات خودگردان برای جنایتکار دانستن آنها انجام شود.

وی افزود: هئیت ملی برای دفاع از حقوق آوارگان فلسطینی در برابر توطئه هایی که علیه آنها وجود دارد باید تشکیل شود و رژیمهای عربی باید برائت خود را اقدامات “”ابومازن و مزدورانش اعلام کنند و پذیرش این رهبران بدون کشور، جنایت تاریخی بزرگ به شمار می رود

العضایله تاکید کرد: همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان با اشغالگران رسوایی بزرگی برای این تشکیلات پوشالی است.

این عضو حزب جبهه عمل اسلامی اردن از همه گروههای فلسطینی و کشورهای عربی و اسلامی خواست که موضع قوی درقبال تشکیلات مزدور اتخاذ و مقدس ترین موضوع جهان را از دست آنها خارج کنند.

وی گفت : مردم فلسطین باید کسانی را که آرمان فلسطین را به حراج گذاشته اند، سرنگون کنند. اسناد شبکه الجزیره ثابت کرد که تشکیلات خودگردان از آرمانهای فلسطین و مقدسات در بیت المقدس چشم پوشی کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.