سه‌شنبه 25 ژانویه 11 | 23:15

دل‏گویه‏ پدر دختر پرپرشده چابهار در اربعین

فرزندم پرپرشده‏ام «شهیده مطهره نارویی» درحال تقسیم پیشانی‏بند ابوالفضل العباس (ع) و در حال سقایت عزاداران ابا عبدالله الحسین (ع) بود که روحش به آسمان پرواز کرد. جریان خون در رگ‏های بدن، لذت‏بخش است اما ریختنش به پای محبوب زیبا‌تر و لذت‏بخش‏‌تر…


چهل روز از حمله تروریستی دشمنان عاشورا به دسته عزاداران حسینی در شهر چابهار می‌‏گذرد. در میان شهدای این حادثه ۱۰ دانش آموز شیعه و سنی به نامهای «ابوالفضل محمد قاسمی، عرفان کتری، مصطفی کوهکن، اکبر کوهکن، احمد چهاردیواری، امین کیانی، میلاد کیخا، صدرا دشتی، نسترن خسروی و مطهره نارویی» مظلومانه به شهادت رسیدند. همچنین «سکینه سندگل» معلم و دختر دوماهه‌اش «ثنا پردل» نیز به عاشوراییان آسمانی پیوستند.

پدر شهیده‏ی نوجوان «مطهره نارویی» از شهدای اهل سنت روز تاسوعای شهر چابهار، با ارسال دل‏نوشته‏ی زیر  مردم را در حالات روحانی و معنوی خود شریک کرده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین… السلام علی قلب زینب الصبور و لسان‌ها الشکور… والسلام علی انصار الحسین فی جهاده…

بنازم به آن معلمی که در یک نصف روز دانش‏آموزان عالَم را عالِم می‌کند… همو که ابتدا قانون آزادی را با ریختن خون خویش بر زمین می‌‏نویسد، و آنگاه با خون هفتاد و دو تن امضا می‌‏کند….

فرزندم پرپرشده‏ام «شهیده مطهره نارویی» درحال تقسیم پیشانی‏بند ابوالفضل العباس (ع) و در حال سقایت عزاداران ابا عبدالله الحسین (ع) بود که روحش به آسمان پرواز کرد.

جریان خون در رگ‏های بدن، لذت‏بخش است اما ریختنش به پای محبوب زیبا‌تر و لذت‏بخش‏‌تر… و من بسیار خوشحالم که خون فرزندم در مکتب فرزند پیغمبر (ص) و در راه رضای خدا بر زمین ریخت.

به قول حضرت امام (ره): هر چه مارا بکشید، زنده‏‌تر و بیدار‌تر می‌‏شویم… و امروز با این انفجار‌ها و عملیات شوم دشمنان، مردم ایران از شیعه و سنی بیدار‌تر و هوشیار‌تر از گذشته در کنار هم شعار وحدت سر می‌‏دهند و خواهان نابودی دشمن مشترک هستند… و آمریکا و اسرائیل بدانند که غلطی نمی‌‏توانند بکنند.

تاریخ ثابت کرده است که حق همیشه بر باطل پیروز است؛ و ما اینک با اهدای خونمان در راه خدا، این پیروزی را جشن می‌‏گیریم.

پدر شهیده مطهره نارویی

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.