پنج‌شنبه 27 ژانویه 11 | 11:05

ردپای دختر دانشجو در ترور شهید علی محمدی

شنیده می‌شود یک دختر دانشجو در جریان تروراستاد علی محمدی دست داشته است. این دختر که از مدت‌ها پیش ارتباط ویژه‌ای با سرتیم‌های اطلاعاتی موساد داشته عامل اصلی ورود مجید جمالی فشی (عامل ترور) به این جریان بوده است.


روز گذشته وزیر اطلاعات از شناسایی سرنخهای جدیدی از دخالت و حمایت‌های موساد و سی آی‌ ای از برخی افراد فریب خورده در ترور شهید علیمحمدی خبر داد.

حجت الاسلام حیدر مصلحی در حاشیه مراسم گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد واقعه ششم بهمن سال ۶۰ آمل گفت: در پیگیری‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) همه ترفندهایی که این عوامل استکباری برای ترور دانشمندان هسته‌ای ما به کار می‌بردند شناسایی شدند و به زودی اطلاعات خوبی را دراین باره به مردم خواهیم داد.

شنیده می‌شود یک دختر دانشجو در جریان تروراستاد علی محمدی دست داشته است.

این دختر که از مدت‌ها پیش ارتباط ویژه‌ای با سرتیم‌های اطلاعاتی موساد داشته عامل اصلی ورود مجید جمالی فشی (عامل ترور) به این جریان بوده است. این دختر با طرح دوستی و برقراری ارتباط نامشروع با جمالی فشی زمینه همکاری نامبرده و موساد را فراهم ساخته است.

جمالی فشی پیش از این ضمن اعتراف به همکاری با موساد روش‌ها وشیوه‌های آموزشی تیم ترور و نحوه ملاقات‌ها وبرنامه‌های خود را اعتراف کرده بود.
گفته می‌شود دستگیری این تیم ضربه سنگینی به موساد و همکارانشان مثل سازمان سیا وارد کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.