پنج‌شنبه 27 ژانویه 11 | 14:34

راه اندازی نسخه جدید پایگاه جامع شهید مطهری

نسخه جدید پایگاه جامع استاد شهید مطهری در فضای مجازی عرضه شد.


علی مطلّبی مدیر پایگاه جامع اطلاع رسانی شهید مطهری(ره) در جمع خبرنگاران گفت: از آنجا که نقش علما و مراجع در هدایت و گسترش آموزه های ناب اسلامی و معارف اهل بیت(ع) در طول دوران هدایتگرانه بوده است، پایگاه علمی شهید مطهری(ره) در این زمینه با هدف گسترش تفکر شهید مطهری(ره) گام هایی برداشته است.

وی از استاد شهید مطهری(ره) به عنوان یکی از نظریه‌پرداز‌های برجسته انقلاب یاد کرد و افزود: این فیلسوف توانست بخشی از دیدگاه‌های خود را در قالب مقاله، سخنرانی و کتاب برای استفاده هر چه بیشتر جوانان مهیا کند.

مطلّبی، به تلاش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در خصوص اطلاع‌رسانی اندیشه‌های ناب اسلامی در سطح جامعه اشاره کرد و بیان داشت: این مرکز از سه سال پیش طرح راه ‌اندازی جامع‌ ترین پایگاه اطلاع‌رسانی استاد شهید مطهری را با هدف ترجمان اندیشه‌های آن شهید در دستور کار خود قرار داد، که خوشبختانه هم اکنون شاهد آغاز به کار نسخه جدید این پایگاه با قابلیت های ویژه هستیم.

مدیر پایگاه جامع اطلاع رسانی شهید مطهری(ره)، به بخش های دیگر این پایگاه اشاره کرد و بیان داشت: مقالات، کتابخانه، پایان نامه، مراکز، شخصیت ها، نگارخانه و…. از جمله دیگر بخش های این پایگاه جامعه علمی است.

به گزارش روابط عمومی نورسافت، وی به بخش کتابخانه این پایگاه اشاره کرد و افزود: همه کتب شهید مطهری(ره) که تا به حال به چاپ رسیده اند در این پایگاه ارائه و در بخش مقالات نیز بیش از 600مقاله و در بخش پایان نامه بیش از 60 چکیده پایان نامه پیرامون افکار شهید مطهری ارائه شده است.

مطلبی، با اشاره به اینکه بخش انجمن، از بخش های فعال این پایگاه است، ادامه داد: کاربران در این بخش موضوعات مختلفی را به بحث می گذارند و در آن کتب شهید مطهری(ره) را بازخوانی و سپس پرسش ها و دغدغه های فکری خود را مطرح و یا در پاسخ گویی به دیگر کاربران شرکت می کنند.

گفتنی است، علاقه مندان می توانند به آدرس http://www.mortazamotahari.com مراجعه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.