شنبه 29 ژانویه 11 | 09:33

سنگسار دو افغان و سقط جنین در کانادا

طبق قوانین جدید کانادا، سقط جنین هیچ محدودیت زمانی و پزشکی ندارد. یعنی یک زن باردار می‌تواند در ماه نهم زایمان و تنها چند روز قبل از به دنیا آمدن فرزندش به یکی از مراکز سقط جنین مراجعه کند و نوزادش را رسما و قانونا بکشد! به همین راحتی! برای مطالعه در این مورد می‌توانید به این لینک و این لینک مراجعه کنید.


چند روزی است که به بهانه سنگسار یک زن و مرد در افغانستان به دست طالبان (که حدود شش ماه پیش اتفاق افتاد) و پخش فیلم آن هیاهوی تازه‌ای از جانب سایت‌هایی مانند بی‌ بی سی به پا شده است. اگر چه این شبکه‌ها به ظاهر مدعی هستند هدفشان محکوم کردن اسلام طالبانی است اما چه کسی است که نداند هدف اصلی اسلام است. (البته باید همین جا این سوال را پرسید طالبان از کجا به وجود آمد؟ آیا غیر از این است که این گروه خشن دست پرورده عربستان و با بودجه آمریکا است؟ کسانی که کمی تاریخ افغانستان را مطالعه کنند می‌بینند در زمانی که شوروی به افغانستان حمله کرده بود آمریکا با واسطه عربستان و پاکستان شروع به حمایت و تکثیر «طلبه‌های» وهابی کرد به اسم «مجاهدین» و همین‌ها بعد از خروج شوروی شدند طالبان!)

بنده فیلم سنگسار را (البته با حذف برخی قسمت‌ها) بر روی سایت بی ‌بی سی فارسی دیدم. حال اینکه آیا این دو واقعا حکمشان سنگسار بوده یا نه و اینکه آیا در دنیای امروز می‌شود سنگسار را اجرا کرد یا نه در تخصص بنده نیست و علما باید نظر دهند.

حال ببینیم در کشوری مثل کانادا که از سردمداران محکوم کردن ایران به بهانه حقوق بشر است و رسانه‌هایش گلویشان را در حمایت از کتک خوردن دو نفر در خیابان‌های تهران پاره می‌کنند چه خبر است.

طبق قوانین جدید کانادا، سقط جنین هیچ محدودیت زمانی و پزشکی ندارد. یعنی یک زن باردار می‌تواند در ماه نهم زایمان و تنها چند روز قبل از به دنیا آمدن فرزندش به یکی از مراکز سقط جنین مراجعه کند و نوزادش را رسما و قانونا بکشد! به همین راحتی! برای مطالعه در این مورد می‌توانید به این لینک و این لینک مراجعه کنید.

ترم پیش یکی از هم کلاسی‌هایم که از فعالان ضد سقط جنین بود را در دانشگاه دستگیر کردند به جرم اینکه تجمع غیر قانونی برگزار کرده بودند و عکس‌های زننده را در مکانی عمومی به نمایش گذاشته بودند. می‌دانید این تصاویر چه بودند؟ تصاویر نوزادان قطعه قطعه شده‌ای که منادیان آزادی حقوق بشر سالانه به صورت قانونی و علنی می‌کشند و در سطل آشغال می‌ریزند. (بنده تعدادی از این عکس‌ها را در ادامه مطلب قرار داده‌ام. هشدار می‌دهم که تصاویر به شدت ناراحت کننده هستند)

طبق آمار‌ها رسمی دولت کانادا فقط در سال ٢٠٠۵ در کشور کانادا ٩٧٢۵۴ مورد سقط جنین (شما بخوانید کشتار جنین) انجام گرفته است. یعنی در مقابل هر ١٠٠ تولد، حدود ٣٠ مورد سقط جنین!

حال خودتان قضاوت کنید تفاوت آن دو افغانی با این همه نوزاد چیست؟! بر فرض که آن دو به ظلم کشته شده‌اند، اما این همه نوزاد به کدامین گناه سالیانه سلاخی می‌شوند؟

البته باید متذکر شوم هستند افرادی که در همین کانادا به شدت با این عمل حیوانی مخالفت می‌کنند اما ظاهرا دموکراسی چنین حکم می‌کند که این نوزادان فعلا کشته شوند تا زمانی که اکثریت تصمیمی خلاف آن بگیرند.

واقعا ما در چه دنیایی زندگی می‌کنیم و آن‌هایی که غرب برایشان الگوی انسانیت و حقوق بشر است در چه دنیایی سیر می‌کنند؟ آن‌هایی که مدام دموکراسی و حقوق بشر غربی را بر سر مسلمانان می‌کوبند چه جوابی در مقابل این قتل عام قانونی و علنی دارند؟! آیا این کشتار با هولوکاست تفاوتی دارد؟

  1. bahareh
    5 مارس 2011

    آخه چه جور دلشون میاد یه موجود زنده که قلب کوچیکش داره می‌زنه رو بکشن؟ واقعا خیلی بی‌رحمیه و من ۱۰۰ درصد با این موضوع سقط جنین مخالفم.

  2. مهدی
    28 آگوست 2013

    هرکس انسان است با سقط جنین مخالف است

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.