یکشنبه 28 ژوئن 09 | 00:04

اسرائيل: اميدواريم موسوي تا ايستگاه آخر بيايد

سايت وزارت خارجه رژيم صهيونيستي با حمايت از آشوبگراني كه به بهانه انتخابات اقدام به جنايت و تخريب اموال عمومي و مردم كردند، تصريح كرد: آنها دنبال سرنگوني جمهوري اسلامي بودند نه اعتراض به انتخابات يا ابطال آن.اين سايت مي نويسد: چه قدر دردناك و توهين آميز است كه خواسته آنها را در حد ابطال انتخابات تقليل مي دهند.


mir
سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با حمایت از آشوبگرانی كه به بهانه انتخابات اقدام به جنایت و تخریب اموال عمومی و مردم كردند، تصریح كرد: آنها دنبال سرنگونی جمهوری اسلامی بودند نه اعتراض به انتخابات یا ابطال آن.
این سایت می نویسد: چه قدر دردناك و توهین آمیز است كه خواسته آنها را در حد ابطال انتخابات تقلیل می دهند. این حركت، مثل قطاری است كه در آغاز هر یك به منفعتی كه در آن می بیند، سوارش می شود و آنجا كه در مسیرش منافعش را زیر می گیرد، پیاده می شود. پایان مسیر این قطار، عبور از جمهوری اسلامی است. ای كاش آقای موسوی بتواند تا ایستگاه آخر كه همانا سرنگونی جمهوری اسلامی است همراه شود.
این منبع صهیونیستی می افزاید: حتی پافشاری بر ابطال انتخابات تایید رژیم است. زیرا همین انتخابات، رأی ریخته شده به حساب جمهوری اسلامی است كه هیچ مشروعیتی ندارد. نامزد ها هم از صافی شورای نگهبان عبور كرده اند. شعار ابطال انتخابات، ناكارآمد است. باید با تمامی نیرو، حول سرنگونی جمهوری اسلامی متمركز شد.

همزمان آویگدور لیبرمن وزیرخارجه رژیم صهیونیستی از كشورهای غربی خواست آشكارا از آشوبگران حمایت كنند. نتانیاهو نیز در جریان سفر به ایتالیا با كتمان و انكار حضور 85 درصدی ملت ایران پای صندوق های رأی و دادن 5/24 میلیون رأی به انقلابی ترین نامزد گفت: 75 درصد مردم ایران خواستار تغییر رژیمند و اگر غرب امروز فشار سنگین علیه ایران نیاورد پس كی می خواهد با ایران درگیر شود.

گفتنی است هفته گذشته چند تیم تروریستی وابسته به موساد توسط وزارت اطلاعات به دام افتادند. آنها با هدف تخریب و ایجاد آشوب وارد كشور شده بودند.

منبع : كیهان

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.