شنبه 29 ژانویه 11 | 22:25

و باز خاورمیانه بزرگ

محمدمهدی میرزایی پور

فتنه گر همه جا فتنه گر است. لبنان هم که باشد همین طوری الکی Where Is My Vote دستش می‌گیرد! از این شعار فتنه‌گرهای لبنانی میزان صحت و سقم ادعای همزادان ایرانیشان را هم می‌شود فهمید! به مسئولین قوه قضائیه می‌گویم بجای محاکمه سران فتنه لااقل صادرشان کنید آنجا!


تریبون مستضعفین- محمدمهدی میرزایی پور – به مناسبت جمعه خشم؛ برای مردم مصر و تونس و شهدای مظلوم فتنه پارسال (+)

* پرده اول؛ هیلاری کلینتون است! زنگ زده به مصر! به مردم می‌گوید آرام باشید! یک مقداری وقت بدهید خونتان را بیشتر بمکیم! Twitter را هم تعطیل کردیم یک وقت امنیت ملی مصر به خطر نیفتد!

* پرده دوم؛ باز تماس گرفته؛ می‌گوید ما هم طرفدار مردم تونس هستیم هم طرفدار دیکتاتور تونس! (یادش رفته برای حمایت از انتخابات آزاد ۲۳ سال دیر کرده!)

* پرده سوم؛ این بار می‌گوید خون مرحوم مغفور رفیق حریری نباید به هدر برود! دادگاه بین المللی برگزار می‌کنیم پیگیری خون این بنده مظلوم خدا رو انجام بدهیم!!

* پرده آخر (امید اول)؛ (همین چند وقت پیش) برای حاج‌آقا و مهندس پیغام داده بود که Twitter را به خاطر مردم ایران سرپا نگه داشتیم! چه ارتباط جالبی!

سرتان را درد نیاورم، فتنه گر همه جا فتنه گر است. لبنان هم که باشد همین طوری الکی Where Is My Vote دستش می‌گیرد! از این شعار فتنه‌گرهای لبنانی میزان صحت و سقم ادعای همزادان ایرانیشان را هم می‌شود فهمید! به مسئولین قوه قضائیه می‌گویم بجای محاکمه سران فتنه لااقل صادرشان کنید آنجا! شیخ هم می‌تواند بیانیه بدهد به خاطر تجاوز به طرفداران حریری در لبنان. خاتمی هم می‌تواند همانجا یک گوشه برای خودش شرط و شروط تعیین کند که برود خرید یا نرود! آن یکی هم به مناسبت سالروز قیام ۱۴ مارس می‌تواند بیانیه بدهد!

جرج بوش  کجاست؟ بالاخره این ما هستیم که تئوری خاورمیانه بزرگ را داریم اجرا می‌کنیم ولی مثل اینکه هنوز منگ‌اند! عبدالله سعودی و اردنی و اختاپوس‌های اطرافشان  هم سخت منتظر قیام مردم‌اند.

امام عزیز ما کجایی که ببینی مردم بی‌نام و نشان جهان اسلام به پا خواسته‌اند و همین پابرهنگان تو پشتوانه‌یشان شده‌اند؟ امروز دیگر پابرهنه خمینی بودن افتخار است تا کلاه امریکایی به سر داشتن. دیگر کار از دست همه خارج شده. ما فقط کافی است نظاره کنیم مردم دنیا چه گونه از انقلاب باباهای شهیدمان الهام می‌گیرند و روی پای خودشان می‌ایستند. لازم نیست مثل امریکایی‌ها به کسی زنگ بزنیم. لازم نیست پول به کسی بدهیم. امروز روز برداشت است. ابوهادی (۱) خودش می‌داند چه بکند. مردم لبنان را گرز می‌کند می‌زند توی سر سران فتنه! حالا مدام بگوئید همه جا سایه سنگین ایران را حس می‌کنیم. امام فرمود ولایت بر قلوب بکنید، گوش نکردید، این هم نتیجه‌اش.

دیگر همه فهمیده‌اند ابومازن ناموس فلسطین را فروخته! حالا چه دخلی به ایران دارد؟ اسم ایران را نبرند چه بکنند؟ دیگر چه کسی است که نداند ترکیه‌ی لائیک از حکومت خائن الحرمین مسلمان‌تر شده است و رؤیاهای امریکایی در آنجا برباد رفته؟ شاید کسی فکر نمی‌کرد درستی حرف «اسرائیل اوهن من بیت العنکبوت» این قدر زود ظاهر شود. اصلاً بگذار جرس قمر بنی هاشم را با عمر سعد مقایسه کند. مگر چیزی از شاه ما عباس کم می‌شود؟ اهلش می‌دانند با انقلاب تونس چه کسی می‌سوزد. ما که به خاطر آزادی برادرانمان قند دارد توی دلمان آب می‌شود.

حالا به این پرده‌ها توجه کنید و والسلام:

* در زندانهاى فلسطین، در گوشه‌ى کشورهاى آفریقایى، در تونس و مراکش، تحت اختناق به نام او (امام خمینی) شعار مى‏‌دهند. چه کسى این کار را کرده است؟ ما تبلیغ کرده‏‌ایم؟ آیا دستگاه‌هاى تبلیغى مى‏توانند بگویند که این کار‌ها را ما کرده‏ایم؟… هیچ‏کس نمى‏تواند بگوید که اسم امام را من در فلان جا بردم. اسم امام، خودش مثل سرازیر شدن آب در یک سرزمین صاف و مستعد رفت. نمى‏‌خواهد کسى آن را پارو بزند؛ خودش سرازیر مى‌‏شود و مى‏‌رود، تا چشنده و نوشنده‏‌ى خودش را پیدا کند. (+ حضرت آیت الله خامنه‌ای – سال ۱۳۶۹)

* بدنامى آمریکا و بدنامى غرب برطرف نخواهد شد. این‌ها همچنان بدنام خواهند بود. شکى نیست که بر اساس حقایقى که خداى متعال تقدیر کرده است، خاورمیانه‌ى جدید شکل خواهد گرفت. این خاورمیانه، خاورمیانه‌ى اسلام خواهد بود. (رهبر عزیز انقلاب اسفند ۸۸ +)

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: