یکشنبه 04 آوریل 10 | 22:36

دشمنان به نقادی‌های ما دلخوش نکنند

ویژگی مهم یک جریان اصیل انقلابی نوع مواجهه‌اش با دشمن است. آنها همواره مواظبند دشمن اصلی چه می‌کند و به دنبال چیست. لذا وقتی احساس بکنند که دشمن بر روی آنها حساب ویژه باز کرده است، به سرعت خط خود را جدا می‌کنند… اما پس از انتقادهای جریانی همچون آقایان توکلی، نادران و … و بازتاب آن توسط رسانه‌های دشمن، اینان …


تریبون مستضعفین– ویژگی مهم یک جریان اصیل انقلابی نوع مواجهه‌اش با دشمن است. آنها همواره مواظبند دشمن اصلی چه می‌کند و به دنبال چیست. لذا وقتی احساس بکنند که دشمن بر روی آنها حساب ویژه باز کرده است، به سرعت خط خود را جدا می‌کنند. اتفاقی که در شرارت‌های پس از انتخابات توسط برخی سران فتنه رخ نداد. و هنوز نیز در پرده ابهام سخن می‌گویند تا نکند دشمن ناراحت شود.
اما پس از انتقادهای جریانی همچون آقایان توکلی، نادران و … و بازتاب آن توسط رسانه‌های دشمن، اینان به سرعت مرز خود را روشن کرده و از هر گونه سوء استفاده اعلام برائت می‌کنند. که این موید خوبی است برای صادقانه بودن انتقادات آنها. پیش از این نیز در پی استفاده‌ی موذیانه‌ی رسانه‌های غربی از سخنان و انتقادات احمد توکلی، ایشان در سایت خود (الف) به صراحت از این قضیه اعلام برائت کردند. آقای نادران نیز در یادداشتی که در سایت الف منتشر شد، به همین نکته تاکید کردند.
این دقت را باید همه‌ی کسانی که به نوعی تاثیرگذاری سیاسی دارند مد نظر قرار دهند. متن کامل یادداشت آقای نادران به این شرح است:

پيرو مخالفتهايي كه با كليات بودجه89 و نيز مخالفت با بازگشت به پيشنهاد دولت در هدفمند كردن يارانه ها داشته‌ام رسانه هاي naderanبيگانه تحليل هاي غلطي را به بينندگان، شنوندگان و خوانندگان خود القاء كرده اند كه ذكر چند نكته را ضروري ساخته است :

1. اينجانب در انتخابات دهم از آقاي احمدي نژاد حمايت كردم و حوادث پس از انتخابات درستي اين كار مرا نمايان تر كرد.

2. بر اساس آموزه هاي سياسي و ديني، حمايت از مسئولان به هيچ وجه به اين معنا نيست كه انتقاد از كاستي‌هاي مديريتي، اختلاف نظرات كارشناسي و نقد و نقادي وجود نداشته باشد. برخلاف احزاب غربي كه اعضاء خود را مكلف مي‌دانند حتي انحرافات مسئولان خود را توجيه كنند، در ايران اسلامي، انصاف، آزادگي، نظرات كارشناسي و هشدار به مسئولان براي طي مسير درست، يك تكليف است – كلكم راع و كلكم مسئول عن رعيته-

3. دشمنان اين ملت كه دستشان به خون مظلومان و آزادگان و مستضعفان جهان آلوده است بايد بدانند كه افتخار ما سربازي ولايت است و حجت ما در همه امور فردي و اجتماعي رهنمودهاي ايشان است و آنچه گفته مي‌شود و نوشته مي‌شود جز در جهت بسترسازي بهتر اجتماعي اجراي منويات معظم له نيست. بحمدالله چه در زمان حيات حضرت امام راحل رضوان الله تعالي عليه وچه در زمان حاضر آنچه ملت ما را در حوادث گوناگون، حفظ كرده است تبعيت محض از ولايت مطلقه فقيه بوده است كه خار چشم دشمنان بوده و هست.

در پايان به رسانه هاي ارتباط جمعي استكبار و اذناب آنها اعلام مي‌كنم به نقادي ها و اظهار نظر هاي برادرانه ما دلخوش نشوند و كمان نكنند ما ضرورت وحدت صنوف خود را در برابر بيگانگان و دشمنان از ياد مي‌بريم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.