دوشنبه 05 آوریل 10 | 09:33

با دیدن زندانیان انتخاباتی به یاد امام موسی (ع) و حضرت یوسف (ع) بیافتید

این زندانیان، جزو پاک‌ترین و خالص ترین افراد جامعه اند و چوب صداقت و دلسوزی خود را می خورند! بیات زنجانی در ادامه بازداشت شدگان را که بسیاری از آنان عضو گروهک‌های تروریستی منافقین و انجمن پادشاهی و نیز بهایی و عامل بیگانگان بوده‌اند را، ابرار امت نامید. او خطاب به خانواده‌های آنان گفت: زمانی که مشکلات اینچنینی را درک می‌کنید، به یاد زندانی شدن امام موسی بن جعفر(ع) بیافتید! آیا امام(ع) جرمی مرتکب شده بود؟ باید به یاد زندانی شدن یوسف پیامبر(ع) بیافتید!


bayat zanjaniپس از آنکه میرحسین موسوی هتاکان روز عاشورا را “مردم خداجوی” نامید، آقای بیات زنجانی هم، در اظهاراتی عجیب، بازداشت شدگان آشوب‌های اخیر را به امام موسی کاظم(ع) و یوسف پیامبر(ع) تشبیه کرد!

این حامی میرحسین موسوی که در جریان اغتشاشات اخیر بارها به حمایت از سران فتنه و فرقه سبز پرداخته است، اخیرا در دیدار جمعی از خانواده‌های زندانیان آشوب‌های پس از انتخابات، اظهار داشت: این زندانیان، جزو پاک‌ترین و خالص ترین افراد جامعه اند و چوب صداقت و دلسوزی خود را می خورند!

وی در حالی زندانیان انتخاباتی را پاک و خالص نامیده است که اغلب آنها به خاطر القای “دروغ تقلب” در انتخابات و فراهم کردن بستر کشته و زخمی شدن صدها تن از شهروندان بیگناه، بازداشت شده اند؛ موضوعی که بخش هایی از آن در اعترافات خود آنان هم بیان شده است.

آقای بیات زنجانی در ادامه بازداشت شدگان را که بسیاری از آنان عضو گروهک‌های تروریستی منافقین و انجمن پادشاهی و نیز بهایی و عامل بیگانگان بوده‌اند را، ابرار امت نامید و عمل آنها را ناشی از قیام به اصلاح امور، نهی از منکر و تلاش آنها برای بهسازی وضعیت جامعه دانسته است!

وی بدون اشاره هتک حرمت مقدسات از جمله اهانت به عاشورای حسینی توسط برخی از بازداشت شدگان، خطاب به خانواده‌های آنان گفت: زمانی که مشکلات اینچنینی را درک می کنید، به یاد زندانی شدن امام موسی بن جعفر(ع) بیافتید! آیا امام(ع) جرمی مرتکب شده بود؟ باید به یاد زندانی شدن یوسف پیامبر(ع) بیافتید! آیا آن حضرت جرمی به جز صداقت و پاکی داشت؟ به یاد زندانی شدن بزرگانی بیافتید که در طول تاریخ امثال آنها کم نیستند.

بر پایه این اظهارات تامل برانگیز گفته می شود که احتمال دارد این روحانی حامی فرقه سبز از اتهامات سنگین بازداشت شدگان آگاه نبوده و تحت تاثیر اطرافیان و رسانه های حامی فتنه گران کوشیده است تا مخالفان رای مردم و قانون را غسل تعمید دهد.

لزوم رسیدگی جامعه مدرسین به مرجعیت بیات زنجانی

پس از مرحوم منتظری و شیخ یوسف صانعی، آقای بیات زنجانی، سومین مرجع تقلیدی است که با فتاوا و مواضع خود، سعی در رویارویی با جمهوری اسلامی و ولایت فقیه را دارد. به همین دلیل است که سخنان او با پوشش گسترده رسانه های ضدانقلاب و بیگانه مواجه می‌شود.

فعالان مذهبی معتقدند، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، وظیفه دارد همچون آقای صانعی، به این روحانی هم تذکرات لازم را اعلام کند.

گفتنی است که آقای بیات زنجانی از چند سال پیش و با انتشار رساله ای، ادعای مرجعیت کرده است.

 1. SR
  6 آوریل 2010

  اااااا:o
  اینا واقعا چه فکری میکنند؟
  واقعا 9دی و 22بهمنو ندیدن که فکر میکنن عده ایی قلیل که باهاشونن همه مردمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خدا شفافاشون بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  هرکی طرفه این گروهه با امریکا سروکار داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مطلبتون خوب بود.ممنون:)

 2. واقعیت بین
  20 آوریل 2010

  سلام
  اینم مثل بقیشونه فرقی نداره وقتی عقل کار نکنه جون در عذابه بذارید تو توهماتشون غوطه بخورن تا انشاالله خدا حقشونو کف دستشون بذاره اینا را که ادم میبینه باید یاد ابن ملجم ملعون بیفته که حضرت علی (ع) سفارششو میکرد که یه ضربه بیشتر بهش نزنن برای قصاص برخورد وگرنه اگر قرار بود خود مردم قصاصشون کنن که تکه بزرگشون گوششون بود

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.