شنبه 05 فوریه 11 | 23:46

آیا علی اشراقی به سرنوشت علی خمینی دچار می‌شود؟!

به نظر می رسد اشاره زهرا اشراقی به جریانی در خاندان حضرت امام باشد که پس از سالروز حماسه نهم دی فشار زیادی را بر سید علی خمینی وارد کردند و نهایتا پس از دو هفته سید علی خمینی در مصاحبه ای که با سایت جماران داشت گفت : سعادت حضور در برنامه نه دی مهدیه را نداشته است.


تریبون مستضعفین – علی اشراقی یکی از نوادگان حضرت امام، امروز (۱۶ بهمن‌ماه ۱۳۸۹) همراه با هیئت دولت در حرم حضرت امام خمینی حاضر شد و به مقام شامخ بنیان گذار انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

اما گویا این همراهی برای حامیان جریان فتنه خوش نیامده است. به گونه‌ای که زهرا اشراقی همسر محمد‌رضا خاتمی و دیگر فرزند مرحوم اشراقی در صفحه «فیس‌بوک» خود این‌گونه نوشت:

«علی جان، تشریف بیارید، پاسخگو باشید. تا آنجا که می دونم، اینگونه تصمیم گیری فردی نیست.»

به نظر می رسد اشاره زهرا اشراقی به جریانی در خاندان حضرت امام باشد که پس از سالروز حماسه نهم دی فشار زیادی را بر سید علی خمینی وارد کردند تا نهایتا پس از دو هفته سید علی خمینی در مصاحبه‌ای که با سایت جماران داشت گفت سعادت حضور در برنامه نه دی مهدیه را نداشته است.

زهرا اشراقی در نظر دیگری در ذیل این یادداشت نوشته است:

این صفحه مرتب از طرف خاندان خمینی و خاتمی بررسی و بارها مورد نقد مستقیم سید حسن و آقای خاتمی قرار گرقته است…
اینجا یه نظر سنجیست و قطعا اعمال نظر می‌شود.

قابل ذکر است سال گذشته مردم حاضر در حرم امام خمینی به جهت رفتارهای غیرقابل توجیه سید حسن خمینی اعتراض خود را به گونه ای آشکار نشان دادند که متاسفانه از سوی افراد مورد اشاره به برنامه ریزی برای تخریب بیت امام خمینی و دوری از خط امام تعبیر گشته و نه تنها صدای مردم به رسمیت شناخته نشد بلکه تلاش های زیادی جهت محکوم کردن آن صورت گرفت.

حال این بار نیز باید به انتظار نشست که آیا این فشارها که با عبارت «من از بیگانگان هرگز ننالم» بر دیوار صفحه‌فیس بوک خانم اشراقی علنی هم گردیده است بر علی اشراقی کارگر خواهد افتاد و در گفتگو با سایت جماران حضور خود را تکذیب یا توجیه می‌کند؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.