سه‌شنبه 08 فوریه 11 | 15:20

واکاوی پشت صحنه حضور فتنه گران در دنیای مجازی

۹۵ درصد سایت‌ها و وبلاگهایی که قبل وبعد از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران و به حمایت از فتنه گران و با نام سبز در پسوند یا پیشوند آن‌ها در فضای مجازی روئیده است، متعلق به چند گروهک فراری و زاویه نشین هستند که درمحیط مجازی سعی دروانمودگی توان خود دارند.


بررسی‌ها و پژوهش‌های انجام گرفته نشان می‌دهد، ۹۵درصد سایت‌ها و وبلاگهایی که قبل وبعد از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران و به حمایت از فتنه گران و با نام سبز در پسوند یا پیشوند آن‌ها در فضای مجازی روئیده است، متعلق به چند گروهک فراری و زاویه نشین هستند که درمحیط مجازی سعی دروانمودگی توان خود دارند.

این سایت‌ها و وبلاگ‌ها که با بودجه‌های تصویبی مجلس نمایندگان و پشتیبانی فنی آمریکا، انگلیس و اسرائیل، قدرتمندانه به عنوان عقبه تبلیغاتی همه ضد انقلاب در برابر نظام اسلامی ایران صف کشیده‌اند «متعلق به تعداد معدودی از افرادی است که قبل و پس از انتخابات به خارج گریخته‌اند و مشغول تبلیغات بر علیه جمهوری اسلامی هستند.

بر اساس این گزارش گروه‌هایی که گرداننده سایت‌های ضد انقلاب هستند و بر علیه نظام دروغ پراکنی می‌کنند به ۹ دسته تقسیم بندی می‌شوند که عبارتند از:

۱- مجموعه وابستگان به رضا پهلوی مشهور به سلطنت طلب‌ها
این گروه‌ها بیش از ۱۷۰۰ سایت را با اسامی مختلف و به نام آقای موسوی و جنبش رنگی ایشان سازمان دهی کرده که شبانه روز به هواداران فتنه گوشزد می‌کند که چگونه بر علیه جمهوری اسلامی مبارزه نمایند.

۲- مجموعه وابستگان به مسعود رجوی مشهور به مجاهدین خلق
این مجموعه که با اسامی مختلف و پوششی و گاهی اوقات بدون نام و نشان با جریان فتنه همراهی و از شخص میر حسین موسوی حمایت می‌کند، در حدود ۹۷۰ سایت و وبلاگ را برعلیه نظام بسیج کرده که در شرایط خاص تا ۱۵۰۰ سایت و وبلاگ نیز گسترش پیدا می‌کند.

۳- سوسیالیست‌ها یا‌‌ همان کمونیست‌ها آمریکایی
این مجموعه اعم از اتحادیه‌ها، سازمان‌ها، جنبش‌ها و دیگر جریانهای انشعابی اقلیت و اکثریت و مارکسیست‌ها با عناوین توده‌ای، فدایی و…. که بیش از ۳۹ سایت را به حمایت از فرقه سبز بسیج نموده‌اند و برای موفقیت ایشان از مخاطبین در خواست دعا هم دارند.

۴- مجموعه وابستگان به عبدالبهاء مشهور به بهایی‌های صهیونیسم
این مجموعه موسوی را دست عبدالبها در آستین می‌دانند و معتقدند که موسوی منتقم آن‌ها از جمهوری اسلامی خواهد بود. اعضای این فرقه ضاله بیش از یکصد سایت را در حمایت از جریان فتنه راه اندازی کرده‌اند.

۵- انجمن حجتیه
گروه دیگر اداره کنندگان سایتهای معاند انجمنی‌ها هستند که به انجمن حجتیه مشهورند که در حقیقت می‌توان علت حمایت آن‌ها از سران فتنه را انباشت فساد، خیانت و جنایت در مجموعه فتنه گران می‌باشد که زمینه ساز ظهور به ظن این کوته فکران است، این طیف ده‌ها وبلاگ را در خدمت فتنه موسوی قرار داده‌اند.

۶- مدیران سایتهای معاند احزاب داخلی و هواداران خارجی آن‌ها
این مجموعه بیش از ۲۵۰۰ سایت و وبلاگ را رنگ سبزتاسیس کرده‌اند و جالب اینکه متکفلین این سایت‌ها به صد نفر هم نمی‌رسند. برخی گروهک‌های داخل نظام و برخی احزاب رادیکال از جمله خامیان این سایت‌ها می‌باشند.

۷- مدیران افراد شاغل در بنگاه‌های شادمانی
این مجموعه که مرکب از مطرب‌ها و رقاصه‌هایی اجیر ومواجب بگیر موسسات فرهنگی وحقوق بشری آمریکا هستند. این عده برای خورشت فتنه، چاشنی هستند و با چند سایتی که در اختیار دارند به دنبال جذب هوادار برای موسوی می‌گردند.

۸- اتحادیه هم جنس بازان نیویورک، واشنگتن، لوس آنجلس
این مجموعه که موسوی را نماینده خود برای اعطای آزادی به همجنس بازان می‌دانند هم شاخه دیگر مدیران وبلاگهای حامی جریان فتنه هستند و با تمام توان در تئوری وعمل از این جریان پشتیبانی می‌کنند.

۹– سایت‌های چند رسانه‌ای شبکه‌های ماهواره‌ای
این مجموعه که شبکه‌های آمریکایی، اروپایی و عربی از نوع ملک عبداللهی و سایت‌های بنی اسرائیل که صهیونیسم را تمام قد نقطه اتکای سران فتنه قرار داده‌اند هم آخرین دسته حامیان فتنه داخلی هستند.

گفتنی است با بروز ناآرامی‌ها در داخل کشور و اختصاص بودجه پنتاگون برای توسعه جنگ نرم بر علیه جمهوری اسلامی ایران به یک باره حجم این سایت‌ها و وبلاگ‌ها افزایش چشمگیری پیدا کرد. این موضوع در حالی است که اواخر سال گذشته وزارت اطلاعات از دستگیری چند فعال سایبری خبر داده بود.

  1. علیرضا
    13 فوریه 2011

    آخه عزیزم کمی از خدا بترسید چرا اینقدر تهمت میزنید انجمن سالهاست در تبلیغ نام امام زمان میکوشد و مردم را به تقوی و ارتباط با امام حی خود دعوت میکند آخر کدام فتنه

    در ضمن اگر اخبار را مرور کنید تا چند وقت پیش به انجمن تهمتی دیگر میزدند که آنها از احمدی نژاد حمایت میکند

    ان السمع و البصر و الفواد کل اولئک کان عنه مسئولا

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: