سه‌شنبه 08 فوریه 11 | 15:51

پیش فروش ساندیس‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن

شما می توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد،


یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده آبمیوه در ایران که محصولات آن با نام «ساندیس» توزیع می‌گردد. اخیرا به بخش خصوصی واگذار شده است، طی صدور بیانیه‌ای نسبت به محصول خود نکاتی را متذکر شده است؛ همچنین از این طریق اقدام به پیش فروش «ساندیس» برای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نموده است.

به گزارش خبرگزاری چیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت ساندیس، این شرکت طی بیانیه‌ای که به مناسبت فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران صادر نموده است، بر تاثیرگذاری ساندیس در راهپیمایی‌های مردمی و حضور هرچه بیشتر آن‌ها به واسطه علاقه به ساندیس اشاره کرده و راه حل جدیدی برای بهره‌مندی مردم از محصولات این شرکت ارائه کرده است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
ایرانیان عزیز، سالهاست که در کنار شما و با شعار «هر ایرانی، هر راهپیمایی، یک ساندیس» همراه با شما در روزهای سخت انقلاب و نظام بوده‌ایم و همگان به نقش محصولات ما در راهپیمایی‌های میلیونی شما امت حزب الله پی برده‌اند. اکنون با فرارسیدن سالروز انقلاب اسلامی ایران و در جهت کمک به حضور انبوه جمعیت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چند نکته در مورد ساندیس‌های شرکت ما حائز اهمیت است که مختصرا به عرض می‌رسانیم.

دانشمندان غربی نه، بلکه دانشمندان شرقی غرب زده، طی تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌اند که توزیع ساندیس در بین مردم حاضر در راهپیمایی به تعداد شرکت کنندگان آن افزوده و باعث می‌شود که شعارهایی از جنس‌‌ همان طعم ساندیس‌ها توسط مردم سر داده شود.

یکی از دانشمندان دانشگاه آزاد واحد لندن که مدتی است از وطن دور مانده، به همراه همکاران خود در آن مرکز با انجام تحقیقات بر روی جلبک‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که «جلبک سبز» اثر سوئی در روند رشد سایر جانداران خواهد داشت.

دکتر مهدی هاشمی که نخواست نامش فاش نشود و نخواست که نامش به اختصار (م. ه) نوشته شود، در گفتگو با روزنامه «صبح آقا‌زاده‌ها» عنوان کرد: جلبک سبز در سالهای اخیر یکی از مهم‌ترین آفات اجتماعی بود که تاثیرات منفی بسیاری در وحدت جامعه داشته است. ما در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده‌ایم که در مقابل جلبک، ساندیس همواره توانسته است که وحدت گروه‌های مختلف جامعه را افزایش دهد.

همچنین آمار‌ها نشان داده است که وجود ساندیس در راهپیمایی‌های مردمی می‌تواند به مراتب تعداد مردم را افزایش داده و به نظر ما این برای استقلال هر کشوری که مدت‌ها است پیروزی را شکست نداده لازم و ضروریست.

ما آزمایشات خود را بر روی نمونه ساندیس بیش از سی کشور جهان انجام داده‌ایم که نتایج نشان داده است ساندیس‌هایی که توسط دولت ایران توزیع می‌شود مرغوب‌ترین و بهترین نوع ساندیس است چرا که توانسته است زن و مرد، پیر و جوان، نوجوان و کودک و حتی طفل شیر خواره را برای حمایت از نظام خود به راهپیمایی‌ها بکشاند اما ساندیس‌های سایر کشور‌ها از چنین تاثیر گذاری بر روی مردم برخوردار نبوده است.

توزیع ساندیس بین سربازان ایرانی در جنگ با عراق که یکی از آن‌ها بدون توجه به جراحت در بدنش مشغول خوردن کمپوت است.

حتی نمونه این تاثیر گذاری را در جنگ بین ایران و عراق می‌توان مشاهده کرد که مقامات ایران جوان‌ها را با وعده» ساندیس «و» کمپوت «روانه جبهه‌ها می‌کردند که سر انجام به پیروزی ایران در آن جنگ و تنها به واسطه ساندیس ندیده‌های جنگ رفته منجر شد. بنا براین به وضوح می‌توان به قدرت ساندیس در معادلات سیاسی و در رفع بحرانهای اجتماعی پی برد.»

ملت شریف ایران
حال که با لطف خدا و حمایت شما دنیا به رابطه ساندیس شرکت ما و راهپیمایی شما اذعان دارد و به حضور میلیونی شما در رهپیمایی‌ها به واسطه ساندیس پی برده است. برای بهره‌مندی فرد فرد شما از ساندیس‌های راهپیمایی پیش رو و به دلیل استقبال بی‌نظیر شما از ساندیس‌های راهیمایی ۹ دی و کمبود ساندیس در برخی مراکز استانی و همچنین برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و سفید و احیانا رنگی، اقدام به پیش فروش ساندیس‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال می‌نماییم تا همگان با خیالی آسوده به فکر راهپیمایی بوده و به راحتی به ساندیس‌هایی با طعم دلخواه‌تان دسترسی پیدا کنید.

شما می‌توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس‌ها به حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی‌سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد، فلکه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، کوچه ۲۲خرداد، پلاک ۸۸ فرستاده تا از محصولات این شرکت در راهپیمایی عظیم و میلیونی ۲۲ بهمن بهره‌مند شوید.

لیست ساندیس‌ها و طعم و قیمت آن‌ها
قیمت تمامی محصولات به «شهی» است. قابل ذکر است «شهی» در فرهنگ قدیم ایران به کسی اطلاق می‌شده است که همینجوری به دیگران پول می‌داده است و در واقع بر گرفته از نام شخصی به نام «شهرام جزایری» است و امروزه واحد پول ایران را «شهی» می‌گویند.

ساندیس حجم ۱۰۰ بی‌بی سی طعم: لعن علی عدوک یا حسین، خاتمی و کروبی و میر حسین- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم ۲۰۰ بی‌بی سی طعم: سران فتنه را محاکمه کنید- قیمت: صد شهی
ساندیس حجم ۴۰۰ بی‌بی سی طعم: خواص بی‌بصیرت نمی‌خوایم- قیمت: دویست شهی
ساندیس حجم ۵۰۰ بی‌بی سی طعم: مرگ بر ضد ولایت فقیه- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم ۷۰۰ بی‌بی سی طعم: مرگ بر منافق- قیمت: هزار شهی
ساندیس حجم ۹۰۰ بی‌بی سی طعم: مرگ بر آمریکا – قیمت: هزار و هشتصد شهی
ساندیس حجم ۱۰۰۰ بی‌بی سی طعم: مرگ بر اسرائیل- قیمت: دو هزار شهی
قیمت محصولات بر اساس اولویت طعم‌ها تعیین شده است

ضمنا محصولات جدید شرکت که به تازگی تولید شده و در راهپیمایی‌های قبلی موجود نبود به شرح زیر است:
ساندیس حجم ۵۰۰ بی‌بی سی و با طعم‌های حمایت از انقلاب مردم مصر و تونس و طعم‌های مرگ بر حسنی نا‌مبارک، مرگ بر بن علی دیکتاتور و با قیمت ۱۰۰ شهی

فرم زیر را تکمیل و همراه فیش واریزی به آدرس ذکر شده ارسال نمایید:

اینجانب ……… تعداد …… ساندیس با طعم‌های ……… را جهت حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن درخواست کرده و تعهد می‌نمایم که ساندیس را هنگام راهپیمایی نوشیده و بر طبق طعم‌های آن شعار بدهم و «نی ساندیس» را در چشم دشمنان نظام و دشمنان امام خامنه‌ای فرو کنم.

حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی‌سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی

آدرس: شیخ آباد، فلکه ممد تمدن، خیابان میر اول نه دومم نه سوم، فرعی رهنورد، کوچه ۲۲خرداد، پلاک ۸۸

ساندیس خوران عزیز با کمک خدا و به دعای شما انشاء الله به زودی ایران در زمینه تولید ساندیس به خود کفایی رسیده و محصول خود را به دیگر کشورهای انقلاب کرده از جمله مصر، تونس، اردن و… برای سالگرد انقلاب‌هایشان و حضور میلیونی مردم آن کشور‌ها در راهپیمایی صادر خواهد کرد.

  1. قاسم
    17 فوریه 2011

    البته شما مفت خورها به ساندیس راضی نمی شوند و دنبال موقعیت و مقام هستید .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.