پنج‌شنبه 10 فوریه 11 | 14:45

سفر رهبری به قم؛ دیدار با آیت الله انصاری شیرازی و آیت الله مصباح

آیت‌الله خامنه‌ای، شب گذشته در سفری غیررسمی به قم، با حضور در بیت آیت‌الله یحیی انصاری شیرازی از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم که اکنون در بستری بیماری است، عیادت کرده و برای سلامتی و شفای ایشان دعا نمودند. همچنین در این سفر مقام معظم رهبری با حضور در منزل آیت الله مصباح یزدی با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.


رهبر انقلاب در سفری غیررسمی به قم از آیت‌الله انصاری شیرازی، استاد اخلاق حوزه عیادت کردند.

بر اساس اعلام یک منبع موثق، آیت‌الله خامنه‌ای، شب گذشته در سفری غیررسمی به قم، با حضور در بیت آیت‌الله یحیی انصاری شیرازی از اساتید اخلاق حوزه علمیه قم که اکنون در بستری بیماری است، عیادت کرده و برای سلامتی و شفای ایشان دعا نمودند.

همچنین در این سفر مقام معظم رهبری  با حضور در منزل آیت الله مصباح یزدی با ایشان دیدار و گفتگو نمودند. فرزندان و خانواده‌ی علامه مصباح در این دیدار که در ساعات اولیه شب انجام گرفت و بیش از یک ساعت ادامه داشت، نیز حضور داشتند.

پس از این دیدار رهبر فرزانه انقلاب با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) به زیارت آن حضرت شتافتند.

آیت الله مصباح یک فقیه، متکلم، فیلسوف، مفسر و زمان‌شناس بصیر است. ایشان جزء شخصیت‌های برجسته‌ای است که هیچگاه در تقدم نظام بر خود تردید نداشته و در این راه بدون لحاظ داشتن موقعیت علمی خود به دل خطر رفته و گاهی یک تنه با «خناسان مسلط» مصاف داده است.

شایان ذکر است که این پنجمین سفر غیر رسمی معظم له، پس از سفر پر خیر و برکت ده روزه ایشان به شهر مقدس قم می‌باشد که به دیدار علماء و مراجع معظم قم رفته‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: