شنبه 12 فوریه 11 | 18:44

دلایل و نشانه‌های «افول آمریکا» در شماره جدید پنجره

در کشوری که بیش از 60 درصد جمعیت آن مسلمان است، می‎‎توانید، مسیحی، بودایی یا هندو باشید، اما شیعه نه! » این جملات سرآغاز گزارش ویژه این هفته پنجره درباره وضعیت اسف بار شیعیان و ایرانیان در کشور دوست و برادر! یعنی مالزی است.


«در کشوری که بیش از 60 درصد جمعیت آن مسلمان است، می‎‎توانید، مسیحی، بودایی یا هندو باشید، اما شیعه نه! » این جملات سرآغاز گزارش ویژه این هفته پنجره درباره وضعیت اسف بار شیعیان و ایرانیان در کشور دوست و برادر! یعنی مالزی است، که در صفحات ابتدایی جدیدترین شماره این هفته نامه منتشر شده است.

هشتاد و یکمین شماره هفته نامه خبری تحلیلی پنجره با مطالب متنوعی از حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی، هنری، تاریخی و بین الملل منتشر شد.

در این شماره که با تصویری از رئیس جمهور مغموم آمریکا، اوباما بر روی جلد با تیتر اصلی «افول آمریکا» منتشر شده می توانید مطالب متنوعی درخصوص دلایل و نشانه های افول هژمونی آمریکا بر جهان، پرهیز از اختلاف افکنی میان قوا و گزارشی تکان دهنده از وضعیت شیعیان و ایرانیان در مالزی، مطالعه کنید و همزمان با آراء و آثار فیلسوف و روشنفکر معاصر مرحوم مددپور آشنا شوید.

خبر مهم دیگر هفته نامه پنجره برای خوانندگان ثابت و وفادار این نشریه پیوستن استاد حیدر رحیم پور ازغدی چهره سرشناس عدالتخواهان مشهدی به جمع نویسندگان ثابت هفته نامه است. استاد چند هفته ایست که به سهم خود پنجره‌ای را به روی مخاطبان علاقمند به آرا و نظرات خود می گشاید.

اگر به دنبال چهره های سرشناس سیاسی در این شماره هستید به غیر از یادداشت ستون یک که به قلم دکتر زاکانی است می توانی یک راست به سراغ صفحات سرویس سیاسی بروید و گفتگوی احمد توکلی نماینده مشهور مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را که درخصوص اختلافات اخیر قوا سخن گفته مطالعه کنید.

علاقمندان به سینما و مهمترین رویداد ایرانی آن یعنی جشنواره فجر نیز بهره ای از این شماره خواهند داشت. صفحات سرویس هنر با گفتگوهای خواندنی با چهره های صاحب نظری چون اکبر نبوی و علیرضا سجادپور و گزارش های تاریخی از فعالیت سه دهه‌ای جشنواره فجر به اندازه کافی برای مخاطبان سینمای ایرانی مطالب خواندنی خواهد داشت.

هشتاد و یکمین شماره هفته نامه خبری-تحلیلی پنجره به مدیرمسئولی علیرضا زاکانی و سردبیری فرشاد مهدی پور را با آثار و گفتاری از: جواد محدثی، محمد بهشتی، ل کرگ رابرتز، رضا مقدسی، اکبر نبوی، محمد میرآیین، حیدر رحیم پور ازغدی، پرویز کرمی، چالمرز جانسون، علیرضا سجادپور، محمدسرور رجایی، سید محمد روحانی، علیرضا معزی، امین محمد حطیط، محمدرضا حاجیان، سید مسعود شجاعی طباطبایی و سید هادی سیدافقهی از کیوسک های روزنامه فروشی و مراکز عرضه محصولات فرهنگی در سراسر کشور تهیه کنید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: