سه‌شنبه 15 فوریه 11 | 10:15

آمريكا در كنار معترضين ايران ايستاده است

کلينتون پس از ديدار با قانونگذاران جمهوري‌خواه با حمايت از جريان فتنه در ايران گفت: ما آرزو داريم كه مخالفان و مردم شجاع در خيابان‌های تهران بتوانند همان فرصتي را كه در مصر شاهد آن بوديم و مردم مصر هفته گذشته توانستند از آن استفاده كنند، به‌دست آورند.


هيلاري كلينتون ” روز گذشته در واكنش به تظاهرات خياباني اغتشاشگران در تهران تصريح كرد: آنچه ما امروز در ايران شاهد آن هستيم، عهد با شجاعت مردم ايران است.

اظهارات كلينتون پس از ديدار با قانونگذاران جمهوري‌خواه ايراد شد. وي با حمايت از جريان فتنه در ايران گفت: ما آرزو داريم كه مخالفان و مردم شجاع در خيابان‌ها بتوانند همان فرصتي را كه در مصر شاهد آن بوديم و مردم مصر هفته گذشته توانستند از آن استفاده كنند، به‌دست آورند.

بعدازظهر روز گذشته در تجمعي غيرقانوني، عناصر منافقين و سلطنت‌طلبان به خيابان‌ها آمدند كه اين تجمع همچون گذشته ناكام ماند.

روز يكشنبه هفته جاري، وزارت خارجه آمريكا براي اولين بار بخشي از توييتر را راه‌اندازي كرد كه به‌صورت فارسي تغذيه مي‌شد و اين بخش براي عوامل فتنه راه‌اندازي شده بود.

درحالي‌كه افراد تجمع‌كننده اعلام كرده بودند كه درصدد هستند در حمايت از مردم تونس و مصر راهپيمايي كنند، در تجمع غير‌قانوني خود در برخي از خيابان‌هاي شهر تهران كه با بهانه حمايت از مردم مصر و تونس برگزار شد، هيچ شعاري در حمايت از آنها سر داده نشد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: