سه‌شنبه 15 فوریه 11 | 14:44

مدارا با این عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی تا کی؟

مسئولیت قوه قضائیه با وقوع این جنایت سنگین‌تر از پیش شده و این قوه باید در آینده پاسخگوی خدای متعال و تاریخ به خاطر سهل گیری‌اش نسبت به این افراد خائن و جنایتکار باشد…. دل ملت ما تا کی باید به خاطر جنایاتی که این افراد مرتکب می شوند خون باشد؟


بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در اعتراض به عدم برخورد با سران فتنه بیانیه‌ای صادر کردند که متن كامل بيانيه به شرح زير است:

پس از راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه امسال که ملت ایران علاوه بر تجدید بیعت با رهبر عزیز انقلاب و آرمان‌های امام راحل توانستند جهانیان را بار دیگر متحیر كنند و بصیرتشان را به رخ تاریخ بکشند و نیز پس از بیداری اخیر ملت‌های اسلامی منطقه که باعث سقوط و فرار دیکتاتورهای دست نشانده آمریکا و غرب شد، اربابان سرخورده آمریکایی و انگلیسی فتنه 88 تمام تلاش خود را كردند تا بلکه روح دوباره‌ای به جسد بی‌جان این جریان رسوا بدمند و با هجمه رسانه‌ای گسترده سعی کردند تا روحیه‌ای به اندک طرفداران خود بدهند تا بلکه بتوانند اندکی از این شکست‌های پیاپی پارسال و امسالشان در کشور و منطقه را جبران کنند.

عروسک‌های خيمه شب بازی آن‌ها نیز با صدور بیانیه‌های متوهمانه سعی در القاي اهداف اربابانشان كردند تا خوش خدمتی دیگری در کارنامه‌شان ثبت کنند.

اما این بار نیز به فضل پروردگار متعال، ناتوانی و عجز شدید غرب از فهم مناسبات «ایران» و «خاورمیانه جدید اسلامی» محرز شد و با وجود تبلیغات کم سابقه رسانه‌های دشمن، این عناصر ورشکسته و منافقین داخلی و خارجی با بی اعتنایی ملت مواجه شده و بار دیگر تنها ماندند.

آن‌ها موج اسلام خواهی و غرب‌ستیزی بوجود آمده در منطقه را نفهمیدند و به همین دلیل نتوانستند درک کنند که جریانی که از ابتدا برای حفظ منافع غرب در کشور بوجود آمده بود از قیام استکبارستیزانه مردم مصر و پیروزی مجدد و درخشان انقلاب اسلامی در این «خاورمیانه جدید» ناراحت است و به بهانه آن وارد خیابان نمی شود.

آن‌ها درک نکردند که بسیاری از مردمی که در ابتدا همراه این جریان بودند، متوجه دروغ‌گویی آن‌ها شده‌ اند و دیگر برای سخنان آن‌ها ارزشی قائل نیستند.

این مردم ایران هستند که طرفداران واقعی خط امامند و یقینا 22 بهمن ماه یعنی سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را برای تجدید بیعت با خون شهیدان و تظاهرات دشمن‌شکن‌شان انتخاب می‌کنند.

انتخاب دیروز به عنوان روز راهپیمایی سند محکم دیگری بر ترس جنایتکاران از حضور در میان مردم و نفرت آنان از حضرت روح الله بود.

اما این افراد که تقریبا از دستیابی به تمام اهداف خود بازمانده بودند اقدام به جنایت شنیع جدیدی كرده و با فرصت اندکی که در جریان تظاهرات کم تعداد دیروز بدست آوردند، اقدام به ترور یکی از دانشجویان مظلوم و بسیجی و زخمی كردن دو تن دیگر از شهروندان عزیزمان كردند که این شهادت دردناک باعث تألم شدید جبهه انقلاب و خشم بیش از پیش آنان از دشمنان داخلی و خارجی شد كه این خشم انقلابی این بار نمی تواند و نباید فرو بنشیند.

بی تردید عدم برخورد جدی و قضایی با سران جنایتکار و خائن فتنه پس از حماسه نهم دی ماه سال 88 –که به فرموده مقام معظم رهبری حجت را بر مسئولان تمام کرد- زمینه وقوع جنایت دیروز را فراهم آورد.

مسئولیت قوه قضائیه با وقوع این جنایت سنگین‌تر از پیش شده و این قوه باید در آینده پاسخگوی خدای متعال و تاریخ به خاطر سهل گیری‌اش نسبت به این افراد خائن و جنایتکار باشد.

در صورت عدم برخورد با این افراد چه کسی تضمین می کند دوباره چنین جنایتی رخ ندهد؟ چه کسی پاسخگوی معطل ماندن مردم شهر در ترافیک دیروز و ناامنی بوجود آمده توسط این افراد است؟ چه کسی باید با توهین‌هایی که این افراد به نظام اسلام مي كنند و قلب خانواده‌های شهدا را به درد می آورند، مقابله کند؟ تا کی باید به خاطر لجاجت عده اندکی این چنین کوتاه بیايیم؟

هنگامی که تمام کشورهای منطقه و امت‌های مستقل اسلامی سعی در تقویت ارتباط فکری و اقتصادی با کشور ما دارند اعدام انقلابی چند فرد بی مقدار و خائن به اسلام و ایران نه فقط ضربه‌ای به وجهه نظام در نزد ملت‌ها نمی زند، بلکه باعث ثابت شدن جدیت آن در برخورد قاطع با دشمنان اسلام و مسلمین می‌شود.

پس حقیقتاً دلیل تساهل در برخورد با این جریان چیست؟ چرا باید جریانی که جرأت ندارد در یک روز تعطیل و در یک محل مشخص تجمع كند و سعی دارد با ایجاد ترافیک و قرار دادن خود در مسیر مردمی که به خانه‌هایشان بازمی‌گردند برای خود جمعیت سازی کند، مسامحه کنیم؟ در روزگاری که مردم منطقه دیکتاتوری‌های آمریکایی کشورشان را به سطل زباله تاریخ می اندازند ما چه مشکلی داریم که این عروسک‌هایی را که حاضر به پذیرش رأی مردم نیستند به سزای عملشان نمی‌رسانیم؟ دل ملت ما تا کی باید به خاطر جنایاتی که این افراد مرتکب می شوند خون باشد؟

باید به مسئولان این قوه عرض کنیم جز طرفداران قلیل امریکا و اندکی افراد لجوج کسی برای این جریان باقی نمانده است و امروز روز برخورد قاطع با آن‌هاست.

نام این افراد دیگر منافق نیست، بلکه کفر آشکار و محاربه علنی آنان با اسلام روشن شده و بر کسی پوشیده نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.