چهارشنبه 16 فوریه 11 | 10:18

در اعتراض به سران فتنه مراجع تقلید دروس امروز خود را تعطیل کردند

در اعتراض به اقدام اخیر اصحاب فتنه، مراجع تقلید حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، حسین نوری همدانی، لطف‌الله صافی گلپایگانیهمپای طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، دروس خارج خود را در روز چهارشنبه تعطیل کردند.


جمعی از مراجع تقلید و اساتید سطوح عالی حوزه علمیه قم، صبح امروز دروس خود را در اعتراض به قائله آفرینی اخیر اصحاب فتنه و به منظور شرکت طلاب در تجمع بزرگ اساتید، فضلا و طلاب حوزه علمیه در مدرسه فیضیه، تعطیل کردند.

براساس این گزارش، حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی، حسین نوری همدانی، لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید امروز دروس خود را تعطیل کردند.

همچنین حضرت آیت الله عبدالله جوادی آملی درس تفسیر خود را تعطیل کرده و درس خارج فقه حضرت آیت‌الله حسین وحید خراسانی نیز امروز برگزار نشد.

از سوی دیگر شماری از طلاب و فضلای حوزه علمیه نیز در اعتراض به اقدام اخیر اصحاب فتنه، شب گذشته در مسجد اعظم قم و در جوار حرم کریمه اهل بیت علیهم السلام تحصن کردند و صبح امروز با تجمع در این مکان مقدس به اعتراضات خود ادامه دادند.

بر اساس این گزارش، آیت‌الله مرتضی مقتدایی مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: طلاب حوزه علمیه قم، روز چهارشنبه در محکومیت اقدام اخیر فتنه گران تجمع می‌کنند.

وی افزود: این تجمع روز چهارشنبه، ۲۷ بهمن ماه از ساعت ۱۰ صبح در مدرسه علمیه فیضیه برگزار خواهد شد.

گفتنی است، تجمع غیرقانونی روز ۲۵ بهمن ماه فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد که با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترک صحنه شدند.

عوامل فتنه‌گر و گروهک مزدور و تروریستی منافقین با برپایی تجمعات غیرقانونی و راه‌اندازی اغتشاشات خیابانی در برخی معابر تهران به ‌سوی رهگذران آتش گشودند که در جریان این تیراندازی جمعی از مردم و نیروهای انتظامی زخمی و دو تن نیز به شهادت رسیدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: