چهارشنبه 16 فوریه 11 | 16:40

ما برای خون‌خواهی آمده‌ایم نه سوگواری؛ مطالبات مردم در پلاکارد‌ها

مراسم تشییع جنازه شهید صانع ژاله که صبح چهارشنبه برگزار شده بود بار دیگر به صحنه ابراز انزجار و نفرت مردم به سران فتنه و حامیان آن تبدیل شد. پلاکاردها و دست نوشته‌های مردم خود گویای خواسته‌های آنان است.


تریبون مستضعفین- مراسم تشییع جنازه شهید صانع ژاله که صبح چهارشنبه برگزار شده بود به صحنه ابراز انزجار و نفرت مردم به سران فتنه و حامیان آن تبدیل شد. پلاکاردها و دست نوشته‌های مردم خود گویای خواسته‌های آنان است.


 1. حسین
  17 فوریه 2011

  عالی بود

 2. شریعتی
  17 فوریه 2011

  واقعا اینها دلشان برای مستضعفین می سوزد . نمیدانم اگر اینها را بنویسم من را هم دستگیر می کنند و اعدامم می کنند یا زندانی می شوم برای نوشتن چند سطر . نوشته اید اینجا تریبونی است برای آنها که رسانه ای ندارند . پس خوش به حال من .
  می خواستم این سوال من را در سایتتان مطرح کنید ؟ این 1600000 شغلی که رئیس جمهور محترم فرمودند کجاست ؟ چرا من و دوستانم و همسایه هایمان آنها را نمیبینیم ؟
  بر فرض آنها را هم اعدام کردید به کجا چنین شتابان ؟

 3. نوید
  18 فوریه 2011

  أین عمار رهبر عزیزمون در اصل از سال ۶۸ شروع شد اما متاسفانه نشنیدیم و الان دو دستی می زنیم تو سر خودمون اگه همون موقع دادمون در می اومد که …..
  بگذریم الان وقت عمله ان شاء الله قوه قضاییه هم عملی بشه:)
  اما راستش اعدام سران فتنه من رو راضی نمی کنه من زمانی راضی می شم که دیگه مردم تو انتخاب هاشون اشتباه نکنن حالا شما بگید بصیرت که متاسفانه انتخابات مجلش هشتم و غیره نشون می ده هنوز اشتباه می کنن
  اگه بازهم راستشو بخوای به نظرم خوب شد محاکمه انجام نمی شه چون سودش و بصیرت بخشیش به خاطر رو شدن یه عده بیشتره(از جمله برخی سینه چاکان اصولگرایی) و به نظرم اگه بازهم عقب بیفته تا مردم زورکی هم که شده یه کم به مسائل کشور توجه کنن ان شاء الله که بصیرتشون بیشتر میشه و دیگه امثال لاریجانی رو انتخاب نمی کنن
  باتشکر

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: