چهارشنبه 16 فوریه 11 | 15:13

پناهیان: ان‌شاءالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور باشد

امروز از اقصی نقاط دنیا دوستداران انقلاب با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند شما در ایران چه می‌کنید؟ آیا نمی‌توانید از پس چند فتنه گر بر بیائید؟ وی در خاتمه گفت: انشاالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور منجی است.


حجت الاسلام پناهیان که به عنوان سخنران در مراسم تشیع پیکر شهید صانع ژاله حضور پیدا کرده بود، در جمع هزاران تشیع کننده گفت: خواسته مردم نه تنها اعدام فتنه گران است بلکه آن‌ها خواهان آن هستند که سیاستمداران مسبب این حوادث هم از صحنه سیاسی محو شوند.

وی در ادامه افزود: تعیین مرز فتنه گران با دشمنان دیگر دیر شده و اغتشاشگران باید به سزای اعمالشان برسند. وی در ادامه افزود: نخبگان بی‌بصیرت احمق‌هایی هستند که در صحنه سیاسی کشور جا خوش کرده‌اند.

پناهیان تصریح کرد: خواسته عموم مردم این است که تمامی کسانی که می‌خواستند در جریان فتنه حکمیت را به رهبر انقلاب تحمیل کنند و ماجرایی شبیه ماجرای تحمیل حکمیت به حضرت علی ایجاد کنند باید از صحنه سیاسی کشور حذف شوند.
این روحانی ادامه داد: به راستی افرادی بی‌بصیرتی که در مجمع جا خوش کرده‌اند تا چه زمانی باید تحمل شوند.

حجت الاسلام پناهیان خاطرنشان کرد: اگر روزی تحمل نهضت آزادی مصلحتی بود، این مصلحت برداشته شد. اگر روزی تحمل منتظری مصلحتی بود، این مصلحت برداشته شد. اگر روزی تحمل بنی صدر مصلحتی بود، این مصلحت برداشته شد و امروز نیز مصلحت تحمل فتنه گران برداشته شده است و باید با نفوذی‌ها برخورد شود.

وی گفت: اگر روزی تحمل فتنه گران برای بیداری مردم بود، مردم بیدار شده‌اند و اگر کسی بیدار نشده است دیگر بیدار نمی‌شود. بنابراین شعار امروز شما باید بر اساس زیارت عاشورا، مرگ بر ساکتین باشد.

پناهیان ادامه داد: امروز از اقصی نقاط دنیا دوستداران انقلاب با ما تماس می‌گیرند و می‌گویند شما در ایران چه می‌کنید؟ آیا نمی‌توانید از پس چند فتنه گر بر بیائید؟ وی در خاتمه گفت: انشاالله این آخرین شهید فتنه قبل از ظهور منجی است.

 1. شریعتی
  17 فوریه 2011

  می خواهم خدمت جناب آقای پناهیان عرض کنم بهتر است درخواست بدهید تمام بیکاران ، مستضعفین ، اجاره نشین ها ، مجرد هایی که به لطف شما توان ازدواج هم ندارند ، را هم اعدام کننند تا دیگر راحت و آسوده به کار و بار خویش برسید . آیا بهتر نیست . این دوستداران انقلاب که فرمودید از اقصی نقاط دنیا تماس گرفته اند آیا مشکلاتی این چنینی دارند ؟ تورم دارند ؟
  سایت شما تریبون مستضعفین نام دارد اما بر ضد مستضعفین عمل می کنید . خواهش می کنم خواهش می کنم به خاطر خداوند کمی هم مستضعفین را ببینید .
  جناب پناهیان چند جا کار می کنند ؟ در آمدشان چه قدر است ؟ اجاره نشین هستند ؟ مجرد هستند ؟ بیکار هستند ؟
  می دانید اگر بیکار را اعدام کنید بسیار بهتر است تا به دروغ بگوییید 1600000 شغل برایش ایجاد کرده اید . اعدامشان کنید تا نانی نخورند احساس حقارت نکنند . نان خور اضافه نباشند . حد اقل مفید باشند شاید بدن بیکار خاکی شود و میوه ای از درخت به عمل بیاید . این گونه مفید هستند . وقتی این شعار ها را می شنوم شرمم می آید از اینکه در چنین کشوری زندگی می کنم . تمام دوستان و آشنایانم هم بیکار هستند هم مجرد . جناب پناهیان را بگویید کمی هم در مورد آنها صحبت بفرمایند . به خاطر خداوند
  خداوند می بیند و می شنود .

 2. مرمی
  7 مارس 2011

  سلام .
  جانا سخن از زبان مامیگویی.واقعاآقای پناهیان سخن از زبان ما گفتند.این دودوزه بازی کردن قوه قضاییه هم شده معظلی! فکرکردیم آملی بیاد ریشه نفاق رو میکنه!اما ظاهرا خیالات خام بوده!به هر حال مردم خودشون باید فکری بکنن برای این فتنه گراوگرنه امیدی به مجلس وقوه قضاییه نیست .اونایی که میگفتن چرا احمدی نژادتو مناظره اون حرفا رو ضد مسئول این مسئله قوه قضاییه است ؛ حالا ببینن عیار قوه محترم!قضاییه رو!! آقای شریعتی ظاهرا شما هم جزو کسانی هستید که معیار گزینش وتحلیلتون شکم وزیر شکم است لطفا کمی دقیقتر به مسایل نگاه کنید . وگرنه بابازی باوضعیت کارو… هربلایی که دوست دارن سرتون میارن .نباید بذارید وضعیت کارونان و… جلوی دفاع از دینتون رو بگیره هر چند اونها هم مهمن .اگر اینطور بود که امام راحل هیچوقت نمیتونست انقلاب کنه!! غیراز اینه؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: