یکشنبه 20 فوریه 11 | 11:29

هدف سران فتنه از تجمع امروز «کشته سازی» است

پس از شکست سناریوی آشوب آمریکایی و اسرائیلی در هفته گذشته، و با توجه به برخی فراخوان‌های جدید فتنه‌گران خارج‌نشین، گروهک تروریستی منافقین قصد دارد که امروز از اقدام مسلحانه علیه نظام بهره بگیرد.


تریبون مستضعفین- تسامح و تساهل مسئولین انتظامی و قضایی کشور و یا مصلحت اندیشی‌های نابخردانه‌ی آنان در دستگیری و محاکمه سران فتنه آنهم باتوجه به درخواست‌های میلیونی ملت، نمایندگان مجلس و سایر مسئولین کشور در برخورد با فتنه انگیزی‌های چند خائن به کشور از همان روزهای پس از انتخابات تاکنون باعث شده است این چند عروسک خیمه شب بازی  به هر بهانه مشکلاتی – هرچند جزئی – را برای کشور ایجاد کنند.

در جدیدترین خیانت سران فتنه می‌توان به سناریوی آشوب آمریکایی و اسرائیلی مقابله با نظام در 25 بهمن اشاره کرد که منجر به شهادت دو تن از هموطنانمان و ایجاد خسارات‌های مادی و معنوی زیادی به کشور گردید. اگرچه با بصیرت آحاد مردم نتوانستند جمعیت زیادی را با خود همراه کنند و با طوفان خشم ملت در مراسم تشییع پیکر شهدای این حادثه مواجه شدند اما گویا وقاحت و درندگی این چند نفر بیش از حد انتظار است و از لطف نظام درصدد سوءاستفاده بر علیه خودنظام هستند.

اگرچه اوج نفرت مردمی از سران فتنه به روزهای اخیر بر می‌گردد و فرصت مناسبی برای قوه قضاییه برای برخورد با این چند عروسک خیمه شب بازی آمریکا و رژیم صهیونیستی در ایران بود اما جای این سؤال را برای آحاد ملت باقی گذاشته است که چرا هیچ برخوردی با آنان نشده و نمی‌شود؟!

براستی اگر با این چندنفری که خود دستان‌شان به خون بسیاری از جوانان این کشور آغشته است برخورد شده بود جرأت می‌کردند بعد از این‌همه جنایت و بویژه بعد از 25 بهمن، ایبار به بهانه هفتمین روز درگذشت این حادثه مردم رو به تجمع دعوت کنند و اعلام خونخواهی کنند؟!

فتنه‌گران سبز اول اسفند – امروز – را مجدداً از مردم دعوت کرده‌اند تا درخیابان‌ها جمع شوند و بهانه این درخواست‌شان را هم بزرگداشت هفتمین روز شهادت عزیزانی مطرح کرده ‌ند که خود مسببان اصلی شهادت آنان بوده‌اند!

اما شکی نیست که امروز منافقین با همکاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی «تجمعات جزیره‌ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها با اقدام مسلحانه» را در دستور کار خود قرار دهند. بر این اساس برخی تیم‌های جدید منافقین در روزهای گذشته وارد کشور شده و تصمیم‌ دارند در صورت هرگونه تجمع احتمالی به منظور کشته‌سازی و با هدف ایجاد جو آشوب و خشونت، تعدادی از هموطنانمان را به شهادت برسانند.

این گروهک که در اغتشاشات روز ۲۵ بهمن با تیراندازی مستقیم ۲ نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده و ۵ تن دیگر را به شدت مجروح کردند، این بار در نظر دارند با انبوه‌سازی کشته‌شدگان، هدف خود برای ایجاد آشوب در کشور را پیش ببرند.

بر این اساس، طی روزهای گذشته تماس‌هایی از سوی منافقین از داخل و خارج از کشور با برخی شهروندان صورت گرفته و آن‌ها را تشویق به حضور در خیابان‌ها کرده‌اند. همچنین پیامک‌هایی نیز از سوی منافقین در جهت دعوت به تجمع و آشوب به برخی از شهروندان تهرانی ارسال شده است.

از این روی، امروز منافقین با همکاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی تجمعات جزیره‌ای و کوچک اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.

  1. محسن
    20 فوریه 2011

    قوه قضاییه ایران سالهاست که از نبود افراد شجاع رنج میبرد

  2. علیرضا
    21 فوریه 2011

    چراسران فتنه را که به فرموده امام خمینی(ره) مفسد فی الارضنداعدام نمی کنند؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.