یکشنبه 20 فوریه 11 | 18:43

همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم

خانواده شهید صانع ژاله که در فتنه اخیر منافقان با شلیک گلوله به شهادت رسید، با انتشار نامه‌ای بر کینه‌توزی فتنه‌گران خط بطلان زده اعلام کردند: همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم.


خانواده شهید صانع ژاله که در فتنه اخیر منافقان با شلیک گلوله به شهادت رسید، با انتشار نامه‌ای بر کینه‌توزی فتنه‌گران خط بطلان زده اعلام کردند: همواره خود را سرباز نظام و ولایت دانسته و می‌دانیم. متن کامل این نامه بدین شرح است:

بسم ربّ الشهدا و الصدیقین
بار دیگر دست جنایتکار آمریکا، انگلیس و اسرائیل از آستین فتنه‌گران و منافقین کوردل درآمد و یکی از فرزندان ایران اسلامی، حافظ قرآن، دانشجو و هنرمند بسیجی متعهد صانع ژاله را به شهادت رساندند.
ما خانواده آن شهید والامقام لازم می‌دانیم به جهت تنویر افکار عمومی مطالبی را به سمع و نظر مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی عرض کنیم.
ما خانواده شهید ژاله از بدو انقلاب تاکنون همراه و پشتیبان خط امام (ره) و رهبری معظم انقلاب بوده و هستیم و هیچ‌گاه از آرمان‌های امام (ره) و انقلاب فاصله نگرفته و نمی‌گیریم و خود را سرباز ولایت می‌دانیم و تا آخرین قطره خونمان از انقلاب و خط رهبری حمایت و پشتیبانی خود را اعلام می‌کنیم.

خانواده شهید ژاله تأکید کرده‌اند: اجازه نخواهیم داد فتنه‌گران کوردل از خون پاک و مطهر شهیدمان سوء استفاده کرده و فتنه‌ دیگری خلق کنند و بدین وسیله تنفر و انزجار شدید خود را از سران فتنه و حامیان منافق آنان اعلام کرده و آنان را در شهادت فرزندمان مسئول می‌دانیم.

در این نامه خطاب به ملت ایران تصریح شده است: لازم می‌دانیم از حضور میلیونی امت حزب‌ الله و مردم فهیم و آگاه تهران، کرمانشاه، پاوه و اورامانات و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جماعات، روحانیت، دانشجویان، فرهنگیان، بسیجیان، بازاریان و خواهران و برادرانی‌ که در تشییع و تدفین کم‌نظیر فرزندمان شرکت کرده و با حضورشان تسلی‎بخش قلب مجروحمان بودند، تقدیر، تشکر و سپاسگزاری کنیم.

با تشکر جان‌نثار انقلاب و رهبری خانواده شهید صانع ژاله بزرگ خاندان؛ حاج مصطفی ژاله، قادر ژاله، پیمان ژاله، اقبال ژاله و ابراهیم خوش‌رو.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: