یکشنبه 20 فوریه 11 | 22:55

فقط آدمکش‌ها برای سران فتنه باقی مانده‌اند

یک فرد وابسته به منافقین که عصر امروز به همراه مقادیری مواد آتش‌زا دستگیر شد. این فرد بازداشت شده در اظهارات اولیه خود اعتراف کرد که با الهام از دستورالعمل «مدل آرژانتینی» محسن سازگارا که شعارش «تجمع حداقلی – خشونت حداکثری» که در رادیو صدای آمریکا ترویج می‌شود، دست به این اقدامی زده است.


تریبون مستضعفین- فراخوان مجدد فتنه گران سبز برای تجمع در اول اسفند بار دیگر با عدم استقبال مردمی و هوشیاری مأموران امنیتی و نظامی با شکست مفتضحانه همراه شد؛ تا جایی که شبکه‌هایی همچون بی بی سی فارسی هم مجبور به اعتراف به شکست و عدم تشکیل هیج تجمعی در این روز شد.

گزارش‌های ارسالی از عصر امروز در تهران و شهرهای ایران حکایت از آرام و عادی بودن اوضاع شهر داشت اما آنچه مهم است اینکه سران فتنه باید بدانند از این پس تنها افرادی با فراخوان آنها به خیابان‌های می‌آیند که تنها با هدف اغتشاش، تخریب و آدمکشی به خیابان‌ها می‌آیند تا شاید بتوانند از رفت و آمدهای عادی مردم در چنین روزهایی نهایت سؤء استفاده کنند.

شاهد این واقعیت دستگیری نمونه‌ای از این افراد است که عصر امروز توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده است. این فرد که  با مقدار زیادی مواد آتش‌زا دستگیر شده است در اظهارات اولیه خود اعتراف کرده است که با الهام از دستورالعمل «مدل آرژانتینی» محسن سازگارا که شعارش «تجمع حداقلی – خشونت حداکثری» که در رادیو صدای آمریکا ترویج می‌شود، دست به این اقدامی زده است.

همچنین کشته شدن دو تن از دانشجویان در فراخوان اخیر 25 بهمن حاکی از این نکته است که دیگر فقط آدمکش‌ها برای سران فتنه باقی مانده‌اند که از هر فرصت برای انتقام از ملت ایران استفاده می‌کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: