سه‌شنبه 22 فوریه 11 | 13:45

تصاویر ۲۲بهمن در رسانه‌های غربی برای نمایش تجمعات ۲۵ بهمن!

سید احمد موسوی

این رسانه‌ها لاجرم از تصاویر تظاهرات میلیونی مردم در حمایت از حکومت جمهوری اسلامی در ازای اعتراضات اپوزیسیون استفاده می‌کنند.


تریبون مستضعفین – رشتۀ دروغ و فریب در شبکه‌های مجازی اینترنتی، مثل تویتر و فیس‌بوک مقامات غربی را هر چند در یک رؤیای کوتاه مدت به آرزوهای خود در خیابان‌های تهران می‌رساند، اما رسانه‌های مختلف اروپائی و آمریکائی علیرغم رصد دقیق صحنه، جهت تعبیر و عینیت دادن به محاسبات وهمی کارشناسان خود، تصویری درخور از برگزاری تظاهرات ضدانقلابی در تهران نیافته‌اند. در همین حال این رسانه‌ها لاجرم از تصاویر تظاهرات میلیونی مردم در حمایت از حکومت جمهوری اسلامی در ازای اعتراضات اپوزیسیون استفاده می‌کنند.

در هفتۀ گذشته شبکۀ تلویزیونی خبری MSNBC  (لینک ویدئو) و نیز پرتیراژترین روزنامۀ فرانسوی (لوموند) در سایت خود در اقدامی کاملا غیر حرفه‌ای، با استفاده از تصاویر حامیان حکومت که پرچم سه‌رنگ ایران اسلامی را در دست داشته و نیز حامل تصاویری از امام خمینی(ره) و امام‌خامنه‌ای(حفظه‌الله) هستند، ادعا کرده اند این جمعیت به عنوان جمعیت انبوه مخالف حکومت در تجمعات روز ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) است. ( صفحه مربوطه در لوموند)

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.