چهارشنبه 23 فوریه 11 | 11:39

خون «معمر قذافی» دیوانه و وحشی را مباح اعلام می‏کنیم

در پی حمله شدید به اعتراضات مردمی مسلمانان و شهادت مظلومانه تعداد زیادی از برادران و خواهران مسلمان ما در کشور لیبی، جمعی از طلاب حوزه علمیه قم و دانشگاهیان مقیم قم بیانیه‏ای صادر نمودند.


تریبون مستضعفین – بیانیه جمعی از طلاب حوزه علمیه قم و دانشگاهیان مقیم قم درباره کشتار مردم مظلوم لیبی:

از مردم و جوانان غیور لیبیایی خواستاریم با پیروزی بر رژیم قذافی، آزادي و عزت را به ارمغان بیاورند

خون «معمر قذافي» دیوانه و وحشی را به دليل كشتن مردم مظلوم، مباح اعلام می‏کنیم

همچون برادران مجاهدمان در جنبشهای آزادی بخش خواستار آزادي امام موسي صدر هستیم

در پی حمله شدید به اعتراضات مردمی مسلمانان و شهادت مظلومانه تعداد زیادی از برادران و خواهران مسلمان ما در کشور لیبی، جمعی از طلاب حوزه علمیه قم و دانشگاهیان مقیم قم بیانیه‏ای صادر نمودند.

متن بیانیه بدین صورت است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دولت و ارتش معمر قذافی، دیکتاتور دیوانه لیبی در روزهای اخیر به جنایاتی دست زد که موجب شگفتی و تألم شدید ما در ایران اسلامی شد؛ جنایاتی که حتي رژيم سفاک صهيونيستي نيز هنگام حمله به نوار غزه، مرتكب چنين جناياتي نشد. لذا ضمن محکویت این اقدام جنایتکاران، به همه مسلمانان و امت اسلامی و به ویژه مردم و جوانان و دانشجویان غیور لیبیایی تسلیت می‏گوییم و ضمن ابراز همدردی با شما، از قیام ضداستبدادی و ضداستعماری‏تان حمایت می کنیم. اما چند نکته:

1. از شما مردم و جوانان و دانشجویان غیور لیبیایی خواستاریم با استقامت و پایداری خویش در این راه پرخطر، با پیروزی بر رژیم قذافی، آزادي و رهايي و عزت را برای خود و امت اسلامی به ارمغان بیاورند.

2. قذافی ملعون و دولتمردان وحشی و سیاسیون وابسته و جنایتکارش بدانند دولتی که برآمده از فساد و غرور و جنايت است، نمي‌تواند با خشونت و توسل به زور و ترساندن مردم، بر عزم و اراده پولایدن آنها فائق شود.

3. از ارتش و نظامیان ليبي می‏خواهیم بسان ارتش‌هاي دو كشور مصر و تونس، از اوامر و دستورات فرمانده‌هان خود مبني بر كشتار مردم مظلوم و بي‌گناه سربازنند و به مردم ملحق بپیوندند.

4. همچون دیگر برادران و مبارزان امت اسلامی، با محكوم كردن قتل عام مردم بي‌دفاع ليبي توسط رژيم اين كشور، خون «معمر قذافي» دیوانه و وحشی را به دليل كشتن مردم مظلوم، مباح اعلام می‏کنیم و از همه مردم آزاده دنیا می‌‏خواهیم تا با کشتن او، ملت ليبي و امت اسلامی را از شر اين ديوانه جنایتکار و ظلم و ستمش نجات دهند.

5. از مجامع بین‏المللی و منطقه‏ای به ویژه سازمان ملل متحد، دولت‌هاي عربي و اتحاديه عرب و سازمان كنفرانس اسلامي و اتحاديه آفريقا و همه آزادیخواهان جهان می‎خواهیم در برابر جنايات وحشیانه قذافي سكوت نكنند و همچون دولتهای آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای استعماری، از دیکتاتورهای جهان به ویژه دیکتاتورهای عربی در لیبی، بحرین، یمن، عربستان، مراکش و… حمایت نکنند.

6. از شخصیت‏های برجسته و رسانه‏‌های مستقل بین‏المللی و منطقه‏ای، اسلامی و غیراسلامی، عربی و آفریقایی، اروپایی یا آمریکای لاتینی و… می‏خواهیم به افشاگری درباره جنایات هولناک رژیم قذافی بپردازند و سکوت و همراهی سازمانهای بین‏المللی و کشورهای حامی این دیکتاتور دیوانه ـ به ویژه ایالات متحده امریکا ـ را مورد انتقاد قرار دهند.

7. همچون برادران مجاهدمان در حزب‌الله و جنبش امل لبنان و جمهوری اسلامی اسلامی ایران و همه جنبشهای آزادی بخش امت اسلامی از خداوند متعال خواستاریم تا به مردم ليبي توفيق دهد تا علاوه بر آزادي ليبي و ملت آن از تمامي قيد و بندها، زمينه آزادي امام موسي صدر(حفظه الله) و همراهانش را نيز فراهم كند.

به یاری خدا، وعده حق و ظهور منجی آخرالزمان، مهدی موعود و قائم آل محمد(ص) نزدیک است و به زودی مستضعفین جهان بر مستکبرین عالم پیروز می‎شوند. نصرمن الله و فتح قریب.

برادران و خواهران طلبه و دانشجوی شما در قم؛ پایگاه انقلاب اسلامی ایران

3 اسفندماه 1389/18 ربیع الاول 1432

برچسب‌ها:
  1. یک ایرانی
    25 فوریه 2011

    رفیق دیروز حالا شد جنایتکار ؟

    از رفیق چاوز رفاقت رو یاد بگیرید
    سیاست ما مثل دیانت ماست

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.