جمعه 25 فوریه 11 | 13:15

بیانیه کانون عدالتخواهی قسط در راستای انقلاب لیبی و بحرین

ما دانشجویان عدالتخواه دانشگاه صنعتی شاهرود ضمن اعلام حمایت و همدردی با مردم عزادار لیبی و بحرین در سوگ یاران و شهیدشان اعلام میداریم که آماده ایم تا همراه با شما این مبارزه را ادامه دهیم تا همانند شهدایتان به درجه رفیع شهادت نائل شویم.


تریبون مستضعفین

نُرِیدُ أَن نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ

بیداری اسلامی در خاور میانه در زمان حال نشان داد که اگر امت اسلام به پا خیزند هیچ قدرتی توانایی سرکوبشان را ندارد در این ایام شاهد خروش مردم مصر ، تونس ، لیبی ، بحرین ريال اردن و … هستیم که نسبت به حکام ظالم خود بپا خاسته اند . برادران ما در دیگر کشور های اسلامی باید بدانند که خون شهیدانشان همچون خون شهیدان انقلاب اسلامی در ایران تضمین کننده ی پیروزی شان خواهد بود . در این راستا اعلام میداریم :

1 – ما دانشجویان عدالتخواه دانشگاه صنعتی شاهرود ضمن اعلام حمایت و همدردی با مردم عزادار لیبی و بحرین در سوگ یاران و شهیدشان اعلام میداریم که آماده ایم تا همراه با شما این مبارزه را ادامه دهیم تا همانند شهدایتان به درجه رفیع شهادت نائل شویم.

2 – به ارتش لیبی اخطار میدهیم که از سرکوب انقلابیون لیبی دست بکشد و هر چه سریع تر توبه کند و به دامان امت اسلامی باز گردد و بداند که حمایت از معمر قزافی خائن و کثیف و همراه هان پست او در لیبی هیچ سودی ندارد.

3 – از مجامع بین‏المللی و منطقه‏ای به ویژه سازمان ملل متحد، دولت‌های عربی و اتحادیه عرب و سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه آفریقا و همه آزادیخواهان جهان می‎خواهیم در برابر جنایات وحشیانه قذافی سکوت نکنند و همچون دولتهای آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای استعماری، از دیکتاتورهای جهان به ویژه دیکتاتورهای عربی در لیبی، بحرین، یمن، عربستان، مراکش و… حمایت نکنند.

4 – علما و نخبگان امت اسلامی باید بدانند که موج انقلاب اسلامی در خاورمیانه به راه افتاده است باید بدانند که وظیفه آنان تبیین و جلوگیری از انحراف انقلاب هاست و باید به این جریان بپیوندند و بدانند که سکوت جایز نیست و امت اسلام سکوت خواص را از یاد نخواهد برد.

5 – انشا الله انقلاب امت اسلامی در لیبی موجب شود تا بار دیگر امام موسی صدر به دامن امت اسلامی باز گردد تا همچون گذشته شاهد تلاش پر برکت ایشان در راه سرفرازی امت اسلام و اتحاد جهان اسلام باشیم در اخر مجددا به برادران و خواهران اسلامی خود در لیبی و بحرین اعلام میداریم که استقامت کنید که وعده نصرت خدا نزدیک است.

ان تنصروا الله ینصرکم و یٍثّبت اقدامکم

کانون عدالتخواهی قسط

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: