سه‌شنبه 01 مارس 11 | 18:15

افسانه سرایی ضد انقلاب از قدرت سیدمجتبی خامنه‌ای!

در آخرین دروغ پراکنی ضدانقلاب پس از انتشار خبرهایی مبنی بر حصر سران فتنه، یکی از مشاوران همین سران فتنه – که ماه‌هاست به انگلستان پناهنده شده است – در ادعایی جالب و مضحک مدعی شده است که رهبری معظم انقلاب گفته‌اند که مسئولیت جمع بندی هزینه‌های دستگیری رهبران معترضان به انتخابات، با مجتبی خامنه‌ای فرزند ایشان بوده است!


تریبون مستضعفین- یکی از مهمترین اهداف ضد انقلاب از همان روز پیروزی انقلاب تضعیف جایگاه ولایت فقیه به منظور حذف کامل این رکن حیاتی نظام اسلامی بوده است.

مهمترین محور برنامه‌ی اصحاب فتنه نیز در ماه‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری خدشه به جایگاه ولایت فقیه و شخص ولی فقیه بوده  است .در این راستا مخالفان جمهوری اسلامی ایران در هر فرصت و به هر بهانه سعی می‌کنند با نام بردن از یکی از فرزندان رهبر معظم انقلاب ادعا کنند که رهبر ایران فرزند خود را برای جانشینی خود آماده کرده‌اند!


رسانه‌های وابسته به ضد انقلاب با تحلیل‌های افسانه‌ای خود مدعی می‌شوند که نظام درصدد به قدرت رساندن حجه الاسلام مجتبی خامنه‌ای یکی از فرزندان رهبر معظم انقلاب است و برای باورپذیر کردن این ادعای خود، خبرهایی را منسوب به ایشان می‌کنند تا به مخاطبان خود اینگونه القاء‌ کنند که قدرت وی در سیاست ایران آنقدر زیاد است که هیچکس را توان رقابت سیاسی با وی نیست!

سایت‌های جریان فتنه سبز در ادعای مضحک‌ تر به مخاطبان خود اینگونه القا می‌کنند که نظام با زمینه چینی تبلیغاتی و حتی شبیه سازی تاریخی-مذهبی (نام علی و مجتبی) تلاش می‌کند مجتبی خامنه‌ای را بعد از [آیت الله] علی خامنه‌ای به قدرت رساند، تحلیلی که بیش از آنکه باورپذیر باشد حماقت تحلیگران این رسانه ها را می‌رساند.

خبرهایی همچون «آغاز درس خارج فقه مجتبی خامنه‌ای در دفتر رهبری در قم» ، «نصب تصویر مجتبی خامنه‌ای در تیپ امام صادق سپاه قم» و … را می‌توان از آن‌دسته اخبار آمیخته با دروغ این رسانه‌ها برای تخریب جایگاه ولایت فقیه به منظور اثبات سناریوی خلافت در نظام جمهوری اسلامی دانست. در حالی که درس خارج فقه ایشان ازمدتها پیش برقرار بوده است و اتفاقاً شاگردان ایشان از وی بسیار تعریف می‌کنند.

در آخرین دروغ پراکنی ضدانقلاب پس از انتشار خبرهایی مبنی بر حصر سران فتنه، یکی از مشاوران همین افراد – که ماه‌هاست به انگلستان پناهنده شده است – در سخنانی جالب و مضحک  ادعا کرده است که رهبری معظم انقلاب گفته‌اند مسئولیت جمع بندی هزینه‌های دستگیری رهبران معترضان به انتخابات، با مجتبی خامنه‌ای فرزند ایشان بوده است!

این رسانه‌ها مدعی شده‌اند که «برای تصمیم گیری در مورد سران فتنه، رهبری یک تیم کار‌شناسی به سرپرستی آقا مجتبی خامنه‌ای را مسئول بررسی و تعیین زمان مناسب بازداشت کردند. این تیم با بهره گیری از قوی‌ترین مقامات امنیتی، نظامی و انتظامی و صرف ده‌ها ساعت کار‌شناسی نتیجه را در اختیار مقام معظم [رهبری] نهاد و ایشان بعد از مطالعه گزارش آقا مجتبی آنرا تایید کرده شخصا دستور لازم را صادر کردند. لذا شما نگران نباشید، ایشان همه جوانب را سنجیده و بهترین زمان ممکن را انتخاب فرموده‌اند و تمام عملیات فتنه زدائی با هدایت مستقیم فرمانده کل قوا پیش می‌رود»!

آنچه مهم است اینکه این رسانه‌ها با ترویج چنین شبهاتی که فرزند رهبر ایران مسئولیت بسیاری از حوادث مهم کشور را دارد، سعی می‌کنند نظام ایران را همچون نظام‌های پادشاهی و دیکتاتوری معرفی کرده و اینگونه القاء کنند که رهبری در ایران موروثی است و این را بهانه‌ای برای تخریب اصل مترقی ولایت فقیه قرار دهند تا شاید بتوانند اینگونه پشتیبانی مردم از ولایت فقیه و عشق و ارادات آنان را از ولی فقیه کم کنند.

این درحالی که حوادث اخیر نشان داد نه تنها ذره ای از بصیرت و ارادت مردم به رهبر معظم انقلاب کم نشده است بلکه روز به روز نیز بیشتر و بیشتر گردیده است.

 1. معبر سایبری
  2 مارس 2011

  فدائیان رهبریم

  • محمد باروتی ها از قزوین
   29 مارس 2013

   خدا سایه مقام رهبری و آقا مجتبی رو از سر ملت ایران کم نکنه و خدا به ما این توفیق و شعور و درک رو بده که قدر مقام رهبری که نایب بر حق امام زمان هستند و آقازادشون آقا مجتبی رو بدونیم و شکرگذار این نعمت باشیم
   سایه مقام معظم رهبری مستدام باد

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: