سه‌شنبه 01 مارس 11 | 16:21

کاتالوگ محصولات قذافی و بانو!

محصول خطرناک کارگاه است. مدتی پیش علیه بابا کودتا کرد، اما کودتایش نگرفت و به مصر فرار کرد. اما بابایی او را بخشید و دوباره به لیبی برگشت و هم‌اکنون مشاور امنیت ملی سرهنگ است و یک واحد را هم درارتش فرماندهی می‌کند.


وقایع اختلافیه
سرهنگ معمرابومنیار قذافی؛ و ما ادریک ما سرهنگ معمرابومنیار قذافی
از کجایش برایتان بگوییم؟ یعنی دست روی هر جایش می‌گذاریم، از یک جای دیگرش سوژه می‌زند بیرون. امروز می‌خواهیم فقط در مورد این موجود خارق‌العاده حرف بزنیم. اینجانور عجیب در بیابان‌های لیبی عمل آمده است و با اینکه درمجموع اگر از بچه‌هایش بپرسیم بابایتان چه کاره است؟ در جواب می‌گویند هیچی، چون رسما هیچ مقام و عنوانی ندارد اما جایگاهی در لیبی دارد که می‌تواند ملت را بمباران کند، با آر پی جی یکی یکیشان را از پا دربیاورد و کار‌هایی بکند که شتر شاخ در بیاورد. این موجود آخرین بازمانده از نسل جانوران حاکم است که آخرینشان در شرق، سلطان محمود غزنوی و در غرب لوییِ نمی‌دانم چندم بوده.
این بابا هیچ مقام رسمی ندارد، اما اگر خواسته باشید بدانید مقام رسمی‌اش چیست، ‌این است: «راهنمای انقلاب کبیر سوسیالیستی یکم سپتامبر خلق جمهوری عربی لیبی» و «رهبر برادرانه و رهنمای انقلاب».

محصولات:
همسر اول سرهنگ یک معلم مدرسه بود. همین نشان از علایق فرهنگی سرهنگ دارد. او و معلم مدرسه یک محصول به جامعه جهانی تقدیم کردند و پس از شش ماه از هم جدا شدند. این محصول فرهنگی «محمد» نام دارد و دغدغه‌های فرهنگی سرهنگ را پوشش می‌دهد. او رییس کمیته المپیک لیبی است و همان‌طور که می‌دانید ورزش خودش یک چیز فرهنگی است. همچنین مدیر عامل شرکت پست و مخابرات این کشور است که مسئولیت ادارهٔ تلفن‌های همراه و ارتباطات ماهواره‌ای را به عهده دارد، که این‌‌ها هم خودشان چیز‌های فرهنگی هستند.

محصولات متفرقه:
همسر دوم سرهنگ صفیه فرکاش نام دارد. سرهنگ و صفیه هفت محصول در رنگ‌ها و طعم‌های مختلف تقدیم بشریت کرده‌اند. درباره این محصولات بیشتر بدانیم:

سیف‌الاسلام: آقای سیف جزو محصولات استاندارد کارگاه قذافی و بانوست. او دکترا دارد و مسئول بنیاد خیریه قذافی است و فعالیت‌های مسالمت‌آمیز بین‌المللی انجام ‌می‌دهد. در سال ۲۰۰۶ از پدرش انتقاد کرد و چون عاقبت انتقاد را می‌دانست، از لیبی در رفت ولی بعد دوباره برگشت و گفت به ارث بردن حکومت علاقه‌ای ندارد و باعث شد بابایی یک نفس راحت بکشد. سیف‌الاسلام مدتی است که نسبت به بروز جنگ داخلی در لیبی هشدار می‌دهد.

ساعدی: ساعدی هم یک محصول فرهنگی است. مدتی فوتبالیست بوده و حتی در لیگ ایتالیا هم بازی کرده بود. مدتی کاپیتان تیم لیبی بود و مشهور است هر کس روی او خطا می‌کرد، باید می‌رفت زندان. اخیرا هم در صنعت فیلم‌سازی فعال است و تازگی‌ها در یک فیلم هیجان‌انگیز رقم ناقابل صد میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است؛ خدا زیاد کند.

معتصم بالله: محصول خطرناک کارگاه است. مدتی پیش علیه بابا کودتا کرد، اما کودتایش نگرفت و به مصر فرار کرد. اما بابایی او را بخشید و دوباره به لیبی برگشت و هم‌اکنون مشاور امنیت ملی سرهنگ است و یک واحد را هم درارتش فرماندهی می‌کند.

هانیبال: محصول غیر‌استاندارد کارگاه. هانیبال برای شرکت ملی حمل و نقل دریایی لیبی کار می‌کرد که مسئولیت انتقال نفت لیبی را به عهده دارد. در سال ۲۰۰۵ دوست دختر حامله‌اش را در پاریس کتک‌زده، در سال ۲۰۰۸ در سوئیس به دو مستخدمش حمله کرده و بازداشت شده که همین بازداشت موجب شد بابایی حکم جهاد علیه سوئیس راصادر کند، خود هانیبال گفته سوئیس مافیایی جهانی است و باید تجزیه شود. آگاهان نپرسیدند کل سوئیس چهار وجب بیشتر نیست، چطور تجزیه شود، چون می‌دانستند جواب ندارد.

سیف‌العرب قذافی: تنها اطلاعاتی که از این محصول قذافی و بانو در دست داریم، این است که در مونیخ درس می‌خواند و یک بار به دلیل سرو صدای اگزوز فراری‌ش، در آلمان توقیف شده‌ است.

خمیس: این محصول خشن، افسر پلیس است و می‌گویند فرماندهی سرکوب معترضان در بنغازی با او بوده است.

عایشه: محصول مونث. یکی یک‌دانه دختر بابا، از مشاوران حقوقی گروه وکلای مدافع صدام بوده و در سال ۲۰۰۶، با یکی از اقوام پدری‌اش ازدواج کرده و الان هم مدیر بنیاد خیریه «واعتصموا» و سفیر حسن نیت برنامه پیشرفت و توسعه ملل متحد در لیبی است و زندگی خوب و خوشی دارد. چرا نداشته باشد؟

برچسب‌ها: ، ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: